18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Że co?!

Pytanie roku w Milionerach. Niejeden by zbaraniał

02.07.2019  08:36
Pytanie roku w Milionerach. Niejeden by zbaraniał
Pytanie roku w Milionerach. Niejeden by zbaraniał Fot: Bartosz KRUPA/East News

Milionerzy, a konkretnie twórcy tego zacnego teleturnieju, stają na uszach, żeby utrzymać swoją szeroką widownie. Starając się nie powtarzać, wymyślają skrajnie dziwne pytania.

W ostatnim odcinku teleturnieju Milionerzy padło pytanie, po którym niejeden uczestnik najzwyczajniej w świecie by zbaraniał. Tak z resztą było w przypadku kobiety biorącej udział w grze.

Milionerzy i pytanie roku

Pani Natalia usłyszała pytanie, które w pierwszych sekundach mogło wydać się całkiem proste. Kiedy jednak przyszedł czas by na nie odpowiedzieć - pojawił się nie lada problem. 

Ile oczu ma ośmiornica? A) zero
B) tyle, ile ramion
C) dwoje
D) dwie pary

Uczestniczka Milionerów totalnie zaniemówiła. Poprosiła o pomoc publiczność. Głosujący wytypowali odpowiedź C i to na nią postawiła pani Natalia. Całe szczęście - okazała się być ona prawidłowa. 

Hubert Urbański dodał jeszcze ciekawostkę o tym, że oczy ośmiornicy wyposażone są w prostokątne źrenice. Już to pytanie wydawało się być niesamowicie trudne, ale dalej nie było lepiej. Pani Natalia została jeszcze zapytania o to, gdzie Polska trzyma lwią część swoich rezerw złota?

Do dyspozycji miała odpowiedzi: w Warszawie, w Moskwie, w Londynie i w Waszyngtonie. Uczestniczka postawiła na Warszawę i przez to odpadła z dalszej gry. Okazało się bowiem, że rezerwy polskiego złota znajdują się w Londynie - w skarbcu Banku Anglii. 

Co jeszcze tam wymyślą? 

Zobacz także
Czytaj także