18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wow, ale stawka!

Pytanie za milion - ile zarabia Urbański w Milionerach?

Wojciech Kozicki
08.11.2022  15:26
Ile zarabia Hubert Urbański za odcinek Milionerów?
Ile zarabia Hubert Urbański za odcinek Milionerów? Fot: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Ile zarabia Hubert Urbański? Prowadzi program „Milionerzy”, którego nazwa najwyraźniej zobowiązuje. Srebrnowłosy aktor-prezenter nie może narzekać na zarobki, ponieważ garnia fortunę za odcinek teleturnieju TVN. Niektórzy Polacy przez całe życie nie widzą takich pieniędzy!

Ile osób wygrało milion w programie „Milionerzy”? Na tej liście z pewnością powinien znaleźć się Hubert Urbański. Jak podaje O2.pl, powołując się na informacje „Super Expressu”, Hubcio za sezon Milionerów ma podobno zarabiać nawet 250 tysięcy złotych (w skali roku pół miliona). Tygodnik Rewia podaje, że jeszcze w 2016 roku miał w „Milionerach” zarabiać dziewięćset tysięcy złotych rocznie, co dawało miesięczną pensję w wysokości 75 tys. złotych. „Fakt” podaje natomiast, że Urbański dostał podwyżkę w „Milionerach” i zarabia ok. milion rocznie, zgarniając nawet 100 000 zł miesięcznie. Warto przypomnieć, że program z przerwami jest na antenie ponad 20 lat i powstało ponad 1000 odcinków. 

Ile zarabia Hubert Urbański? Polscy milionerzy to jego ekipa?

Hubert Urbański ma szokująco wysokie stawki jako konferansjer. Za jednego „dżoba” zarabia 15-20 tysięcy złotych. Przez lata zarabiał też jako prezenter radiowy (Radio Kolor, TOK FM czy RMF FM”, prowadził The Voice od Poland, a także realizował się jako aktor („Czas Honoru). pojawił się także w programie Agent — Gwiazdy, w którym podobno dostawał pensję w wysokości trzydziestu tysięcy złotych.
 

Czy Hubert Urbański jest milionerem? 

Mogę tak o sobie powiedzieć. Oczywiście, że tak. Mam to szczęście, że dobrze zarabiałem, że zarobiłem dużo pieniędzy w życiu i mam nadzieję, że nie powiedziałem ostatniego słowa jeszcze – powiedział Urbański. (Duży w Maluchu)

Panie Hubercie, trzymamy kciuki za kolejne zera na koncie. Bez pana "Milionerzy" nie byliby grosza warci.

logo Tu się dzieje