18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Telewizyjna żenada roku? Internauci: "Kiedy mefedron wszedł za mocno"

Redakcja
24.04.2018  10:17
Koło fortuny
Koło fortuny Fot: East News

Oprawa muzyczna popularnego "Koła Fortuny" może przejść do historii. 

Rafał Brzozowski zasłynął dzięki piosence „Tak blisko”, która w 2012 roku przez wiele tygodni utrzymywała się na szczytach polskich list przebojów. We wrześniu 2017 roku podjął się jednak innego wyzwania i w towarzystwie Izabelli Krzan prowadzi „Koło Fortuny” w TVP2.

Teleturniej powrócił na szklany ekran po 8 latach przerwy, ale nawet wrześniowa reanimacja show nie była tak głośna, jak jeden z ostatnich odcinków. Charyzmatyczny prowadzący zasiadł wygodnie za kierowcą auta będącego główną nagrodą w konkursie, bo po prostu uwielbia śpiewać w samochodzie.

ZOBACZ TEŻ: „Ku*wa” w Milionerach, uczestnika poniosło

Na podzielenie się swoim talentem z publicznością nie dał się długo namawiać. W studiu rozbrzmiała znana melodia, a Brzozowski jednak wysiadł z pojazdu i „zaśpiewał” dyskotekowy przebój sprzed lat "I'm blue" zespołu Eiffel 65.

Tak spektakularny występ nie mógł przejść niezauważony, choć internauci nie są do końca zgodni co do poziomu artystycznego występu: nie wiem, czy się śmiać, czy płakać – piszą.

Kiedy mefedron wszedł za mocno – komentuje Kasia. (facebook.com/Cebulion24)

Skalę cringe'ometru wy***ało za orbitę – pisze Kuba. (facebook.com/Cebulion24)

Chciałabym poznać kwotę za którą robi z siebie takiego pajaca. Przecież to musi być niewyobrażalna suma – dodaje Ania. (facebook.com/Cebulion24)

Zawsze, kiedy oglądam Koło Fortuny, to mam wrażenie, że pusty uśmiech pani Izy mówi „Pomocy! Rafał Brzozowski mnie porwał, zamyka mnie w piwnicy i zmusza mnie do śmiania się z tych wszystkich miernej jakości żartów!” - dodaje Filip. (facebook.com)

8 ZŁ MIESIĘCZNIE ZA ABONAMENT RTV. Dlaczego? - dodaje kolejny internauta. (facebook.com)

Dopiero poniedziałek, ale wyścig o najbardziej żenujący filmik tygodnia można uznać za zakończony - pisze inny. (facebook.com)

Sam Brzozowski nie odniósł się do krytycznych uwag publiczności. Ci z kolei z niecierpliwością czekają na jego kolejne popisy.

Zobacz występ Rafała Brzozowskiego w "Kole Fortuny":

Zagłosuj

Co sądzisz o występie Brzozowskiego?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze