18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Fanów zaleje krew?

Rambo powrócił. Jest zwiastun filmu

Wojciech Kozicki
30.05.2019  18:49
Stallone powraca jako nowy Rambo -  czy fanów krew zaleje?
Stallone powraca jako nowy Rambo - czy fanów krew zaleje? Fot: Lionsgate Movies

Sylvester Stallone powraca jako John Rambo. W sieci ukazał się zwiastun najnowszego filmu „Rambo V: Last Blood”. Lista ofiar słynnego komandosa znacznie się wydłuży, ale być może na tym jego przygody się zakończą.

Film „Rambo V: Last Blood” był zapowiadany już od dawna, ale Sylvester Stallone nie jest jednak niezniszczalny i mówił, że nie ma już siły na takie harce. Później John Rambo miał nawet walczyć z tajemniczym potworem. Postawiono jednak na masakrowanie zwykłych bandytów.

Zobacz także

Fabuła jest oczywiście prosta. John Rambo wrócił z Birmy ("John Rambo") i zamieszkał na farmie, stając się kowbojem-złotą rączką. Meksykański kartel nie pozwoli mu jednak na spokojną jesień życia. Porywa bliską mu osobę i rozpętuje w ten sposób piekło.  Sądząc po tytule („Ostatnia krew”) i monologu w trailerze, może być to ostatnia przygoda Rambo. Czy jego droga zakończy się więc jak w książkowym pierwowzorze?

Stallone sam w domu?

W kolejnych scenach widać kolejne wymyślne sposoby zadawania śmierci. Główny bohater broni swojej farmy zastawiając na bandytów zabójcze pułapki. Czy będzie to „Kevin sam w domu” dla dorosłych?

Premiera filmu zaplanowana jest na 19 września 2019 roku.

Zobacz także

„Rambo V: Last Blood” - oficjalny zwiastun:

logo Tu się dzieje