18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Stan krytyczny"

Dramat Flo Ridy. Dziecko rapera wypadło z okna

Wojciech Kozicki
31.03.2023  15:08
Raper Flo Rida przeżywa dramat. "Dziecko w stanie krytycznym"
Raper Flo Rida przeżywa dramat. "Dziecko w stanie krytycznym" Fot: ROGER WONG/INSTARimages.com/Cover Images

Raper Flo Rida przekazał smutną wiadomość. Syn gwiazdy muzyki wypadł z okna. Dziecko walczy o życie w szpitalu, jest w stanie krytycznym.

Raper Flo Rida i dramat w życiu prywatnym. Przekazał, że jego 6-letni syn wypadł z okna apartamentu na piątym piętrze. Chłopiec Zohar Dillard jest w szpitalu w stanie krytycznym, a lekarze walczą o jego życie na oddziale intensywnej terapii.

Raper Flo Rida drży o życie dziecka. Syn wypadł z okna

Okazuje się, że do tragedii doszło 4 marca, ale dopiero teraz amerykański raper zdecydował się o tym powiedzieć. Ujawnił, że synek ma liczne złamania i uszkodzoną wątrobę. Doszło też do zapadnięcia płuca.

Nad chłopcem czuwa była partnerka Flo Ridy Alexis Adams. W rozmowie z "Daily Mail" kobieta obwiniła za wypadek zarządcę budynku, który zaniedbał wymianę wadliwych okien. Jej zdaniem nie miały one odpowiednich zabezpieczeń – pisze Radio ZET.

Partnerka Flo Ridy zamierza wytoczyć proces właścicielowi budynku. Pozwie też producenta okien i firmę montującą okna. Zapewniła, że pieniądze z odszkodowania przeznaczy na leczenie dziecka.

Media przypominają, że Flo Rida w 2018 roku nie chciał przyznać się do ojcostwa Zohara. W końcu potwierdził, że to jego syn, ale nie wychowuje go z Adams.

Zapewne każdy wie kim jest Flo Rida. Jeśli ktoś jednak ostatnio mieszkał w lesie pod kamieniem bez internetu to przypominamy. Flo Rida to amerykański raper, który ma na koncie takie hity i przeboje jak np. „Whistle”, „Good Feeling”, „Wild Ones”, „I cry”, „My House” i „Low”.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Flo Rida - Whistle [Official Video]

Czytaj także