18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Renulka znowu się wypina

Kaczoruk świeci pupą. "Do du*y widoki"

Wojciech Kozicki
13.08.2019  13:30
Kaczoruk znowu pokazała nagie pośladki na Instagramie
Kaczoruk znowu pokazała nagie pośladki na Instagramie Fot: Instagram

Renata "Renulka" Kaczoruk, czyli była dziewczyna Kuby Wojewódzkiego, korzysta z wakacji i szaleje na Instagramie. Jak widać lubi się rozbierać, bo znów pokazała trochę ciałka i po raz kolejny świeci pupą.

Renata Kaczoruk na Instagramie nie ma wstydu. Wcześniej rozpaliła mężczyzn prezentując się nago w sesji na „Playboya”. Teraz spędza słoneczne wakacje w USA i smaży swoje wdzięki w Kalifornii. Tak jak się spodziewacie, w mediach społecznościowych już pojawiły się odważne zdjęcia znad South Lake Tahoe.

Kaczoruk pokazała „widoki na niedzielę”. Na jednej z fotek główną rolę odgrywa jej pupa na łonie natury. Nie brakuje osób, które są zachwycone jej figurą, ale niektórym przeszkadzają takie roznegliżowane zdjęcia.

Była Wojewódzkiego najwyraźniej lubi się wypinać do obiektywu. Przypominamy, że 22 lipca pokazała zbliżenie na swoje nagie pośladki, gdy również relaksowała się w Kalifornii (Pacific Palisades). Gdy niedawno odwiedziła Punta Prima również niemal przytknęła obnażoną pupę do obiektywu.

Do du*y takie widoki -skomentował jej zdjęcie jeden z użytkowników Instagrama.