18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Shine bright like a diamond?

RIHANNA NAGO! Niezwykła sesja topless w ciąży

Wojciech Kozicki
19.05.2023  15:38
Rihanna nago w ciąży. Sesja gwiazdy topless to przesada?
Rihanna nago w ciąży. Sesja gwiazdy topless to przesada? Fot: OS/London Ent / Splash News

Rihanna w ciąży nago. Seksowna Barbadoska na Instagramie pokazała bardzo odważne zdjęcia topless. Czy taka pikantna ciążowa sesja zdjęciowa to już nie przesada, Riri? A może jednak te zdjęcia shine bright like a diamond?

Rihanna na Instagramie znowu publikuje odważne zdjęcia w zaawansowanej ciąży… a może zbyt odważne? Ciążowa sesja Rihanny topless wzbudziła emocje nie mniejsze niż przeboje „We found love”, „Stay”, „This is what you came for”, „Umbrella” i „Wild Thoughts”.

Rihanna nago na Instagramie. Topless sesja zdjęciowa w ciąży

Rihanna oczekuje obecnie na narodziny drugiego dziecka i z dumą pokazuje ciążowy brzuch. Ojcem dziecka jest raper o pseudonimie ASAP Rocky. 9 maja 2022 r. zostali rodzicami po raz pierwszy, gdy na świecie pojawił się ich syn RZA Athelston Mayers. Ogromne kontrowersje wzbudziła później pierwsza sesja z maleńkim synkiem i zdjęcie na okładce "Vogue'a".

Drugą ciążę RiRi ujawniła podczas finału Super Bowl. Obecnie zdjęcia topless Rihanny pochodzą właśnie ze wspomnianej sesji Rub on ya titties podczas pierwszej ciąży. Pojawiły się wówówczas doniesienia, że raper ASAP Rocky zdradził Rihannę.

Rihanna i koniec kariery muzycznej?

Rihanna co prawda niedawno nagrała piosenkę „Lift me up” do filmu Marvela "Czarna Pantera: Wakanda Forever", ale do muzyki raczej szybko nie wróci. W 2016 r. ukazała się ostatnia płyta Rihanny. Seksowna Barbadoska założyła markę kosmetyczną i została miliarderką.

Rihanna nago na Instagramie. Riri i ciążowa sesja zdjęciowa topless
Rihanna nago na Instagramie. Riri i ciążowa sesja zdjęciowa topless Fot: Instagram/rihannaofficiall

Czy Rihanna potrzebuje jeszcze w ogóle muzyki? Jest gwiazdą na miarę Whitney Houston i Beyonce, a teksty piosenek Rihanny zna cały świat. Nagrała mega taneczne popowe przeboje jak np, "Man down", "The Monster", "Pour it up" i "Can't remember to forget you", które są grane nawet w piekle. Czy teraz całkowiecie pochłoną ją prokreacja i macierzyństwo?

Rihanna nago w ciąży. Sesja topless Rihanny na Instagramie
Rihanna nago w ciąży. Sesja topless Rihanny na Instagramie Fot: Instagram/rihannaofficiall
Na instagramowym profilu piosenkarki pojawiło się kilka nowych fotografii. Rihanna zapozowała topless, eksponując ciążowe krągłości . W opisie publikacji zdradziła, że zdjęcia zostały wykonane, gdy oczekiwała narodzin pierwszego dziecka w 2022 r. Młoda mama nawiązała do RZA

- pisze portal Plejada.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje