18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Grał z pełnymi gaciami

Williams zrobił kupę na koncercie. "Zaufałem bąkowi"

Wojciech Kozicki
06.09.2023  17:31
Robbie Williams i wyznanie na Instgramie. Miał gazy z powodu zatrucia pokarmowego
Robbie Williams i wyznanie na Instgramie. Miał gazy z powodu zatrucia pokarmowego Fot: ABACA/Abaca/East News

Robbie Williams dał czadu na scenie. Można powiedzieć, że wcisnął gaz do dechy! Pieśniarz ujawnił, że podczas koncertu chciał puścić cichego bąka, ale… narobił w gacie! Niestrudzony pieśniarz, mimo "problematycznego ładunku", zagrał cały koncert!

Coś tu śmierdzi… pomyśleli zapewne fani Robbiego Williamsa na jego koncercie. Nie chodzi o śpiewanie z playbacku ani fałsze. Jak podaje Radio ZET, szansonista „zaliczył incydent kałowy na scenie”. Przyznał się, że w jelitach zrobiło się niespokojnie, chciał dyskretnie uwolnić gazy, ale… jego układ pokarmowy poszedł na całość! Kupa śmiechu? Tak, ale niekoniecznie śmiechu…

Chciał puścić bąka, ale pupa wymknęła się spod kontroli. Robbie Williams ujawnia

Robbie Williams na Instagramie ujawnił, że gazokalipsa na scenie przydarzyła mu się kilkanaście lat temu. W 2011 roku na scenie w Amsterdamie na stadionie Ajaxu dało się mu we znaki zatrucie pokarmowe podczas trasy "Take That". A myśleliśmy, że tylko polscy artyści mają przes***.

Nadal nie czułem się dobrze, ale odważyłem się wyjść na scenę. Znajdowałem się w niepewnej sytuacji, gdyż nie mogłem "zaufać pierdnięciu", co było niefortunne, ponieważ właśnie to musiałem zrobić w trakcie piosenki otwierającej. Jestem przekonany, że możecie sobie wyobrazić, że to nie był tylko pierd. Ale jako profesjonalista zachowałem spokój i zaangażowanie w koncert w 100%. Pryknięcie podczas koncertu w dowolnym innym momencie może być wyzwalające
- wyznał Robbie Williams.

G***iane przeboje. W tej branży trzeba mieć farta?

Natychmiast odezwali się fani, którzy byli na fekalnym show. Jedna z fanek jest przerażona, bo przecież wtedy Robbie Williams ją przytulił!

Robbie Williams broni się, że znani artyści puszczają bąki na scenie. Niestety, to pewnie prawda. Wyobrażacie sobie, że Kurt Cobain miał gazy śpiewając „Smells like a teen spirit”? Scorpions grając „Wind of change” lub „Rock you like a hurricane”? Van Halen puszczający bąka podczas „Eruption”? Sting wykonujący „Every Breath You Take”?  Phil Collins podczas „In the air tonight”? The Doors dając czadu podczas „Light my fire”? Michael Jackson podczas „Black or white”? Britney Spears  zawodząca „Oops!... I Did It Again”? Nawet nie chcemy wiedzieć czym zainspirowane są nazwy takich zespołów jak np. The Comet is Coming.

Miłego słuchania muzyki...

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku

Robbie Williams - Feel

logo Tu się dzieje