18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pójdzie mu śpiewająco?

Janowski ma nowy program. Znamy szczegóły

18.06.2019  14:39
Janowski wraca do telewizji - nadciąga program "Gra muzyka"
Janowski wraca do telewizji - nadciąga program "Gra muzyka" Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER/East News

Robert Janowski odszedł z „Jaka to melodia” i zapowiadał nowy projekt, który w końcu stał się faktem. Wokalista pojawi się w TV Puls i oczywiście poprowadzi nowy program muzyczny.

Robert Janowski pewnie już nie tęskni za programem „Jaka to melodia”. Jesienią pojawi się w TV Puls z show „Gra muzyka”. Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, gośćmi mają być m.in. Lady Pank, Doda, Weekend, Kombii, Future Folk, Varius Manx, Piotr Cugowski, Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz, Pectus oraz Feel. Nie zabraknie też artystów, którzy współpracowali z Janowskim w TVP. Pojawi się m.in. Magdalena Tul.

W każdym odcinku show będzie mnóstwo zagadek muzycznych, usłyszymy też największe polskie i zagraniczne hity muzyczne w wykonaniu między innymi Magdaleny Tul – poinformowano Wirtualne Media.

Co ciekawe, za produkcję „Gra muzyka” odpowiada firma Media Corporation. To ona dała Polakom format „Jaka to melodia”. Do współpracy zostali również zaangażowani Augustin Egurolla, zespół taneczny Volt oraz artyści Teatru Rampa - Santi Bello Group.