18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Roksana dorzuciła do pieca

Węgiel rozpala Polaków. Pokazała się w stroju kąpielowym

11.07.2019  12:44
Roksana Węgiel pokazała na Instagramie kolejne kontrowersyjne zdjęcie
Roksana Węgiel pokazała na Instagramie kolejne kontrowersyjne zdjęcie Fot: Tadeusz Wypych/REPORTER/East News

Roksana Węgiel, zgodnie z przesłaniem swojej piosenki "Anyone I want to be", stara się być kim chce. Do sieci trafiło więc jej kolejne odważne zdjęcie. Prezentując się na okładce magazynu „Viva!” wywołała burzę w internecie.

Roksana Węgiel na Instagramie znowu rozpętała huragan komentarzy, ponieważ pokazała swoje zdjęcie z okładki magazynu „Viva!”. Młoda wokalistka, która wygrała 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci i "The Voice Kids", zaprezentowała się nad basenem w stroju kąpielowym i odsłoniła nogi niczym modelka. Internauci stwierdzili, że to zbyt odważna stylizacja, bo Roxy to przecież nadal nastolatka.

Nie brakuje jednak obrońców Węgiel. Twierdzą, że jest piękna, a na basen nie mogła przecież iść w jeansach i golfie. W komentarzach rozpoczęła się ostra bitwa. W momencie gdy publikujemy ten artykuł, zdjęcie na jej Instagramie polubiono już prawie 100 tys. razy.

Węgiel dodała również, że w najnowszym numerze pojawi się z nią również wywiad, który przeprowadziła Katarzyna Piątkowska.

Czytaj także