18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Roksi nie do poznania

Mamy wideo Węgiel z dzieciństwa! Śpiewała zaskakujący utwór

Wojciech Kozicki
29.07.2019  13:50
Roksana Węgiel i wideo z dzieciństwa - śpiewała piosenki dla Boga
Roksana Węgiel i wideo z dzieciństwa - śpiewała piosenki dla Boga Fot: Facebook.com/Roksana Węgiel

Roksana Węgiel, chociaż ma kilkanaście lat, wygrała już rywalizację na Eurowizji i „The Voice Kids”. Okazuje się, że zaczęła karierę znacznie wcześniej, niż niektórzy sądzili. Do sieci trafiło zaskakujące wideo.

Roksana Węgiel zaczęła robić karierę już jako 9-latka! Do internetu trafiło wideo sprzed lat, na którym jako dziecko jest nie do poznania. Co ciekawe, śpiewała wówczas utwory o tematyce religijnej, np. „Wierzę w ciebie Panie”. Piosenkę wykonała w ramach audycji „Muzyczne talenty Czwórki”.

Węgiel nie ukrywa, że jest osobą wierzącą. W jednym z wywiadów wyznała, że to dzięki Bogu zyskała sławę i pieniądze.

Każdy mój sukces zawdzięczam przede wszystkim Bogu. Wierzę w Boga. Wierzę też, że nic nie dzieje się bez powodu. Jak coś się nie wydarzyło, jestem spokojna. Wiem, że może kiedyś, w przyszłości się wydarzy. Że Bóg ma dla mnie coś wyjątkowego - powiedziała Roksana Węgiel.

Warto przyjrzeć się grafice widniejącej za małą Roksaną. Czy widać tam wybuch bomby atomowej? Być może grafik przewidział, że wkrótce jej kariera eksploduje.

Roksana jako dziecko śpiewa pieśni religijne: