18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Parze nie idzie śpiewająco

Roksana Węgiel ma chłopaka. Opowiada jak jest im ciężko

Wojciech Kozicki
23.05.2019  10:03
Roksana Węgiel opowiedziała jak trudny jest jej związek - parze nie idzie śpiewająco
Roksana Węgiel opowiedziała jak trudny jest jej związek - parze nie idzie śpiewająco Fot: Facebook.com/Bądźmy Razem. TVP

Roksana Węgiel, której piosenka „Anyone I want to be” na Eurowizjii dla dzieci pokonała konkurencję, rozgrzewa portale plotkarskie do czerwoności. To już nie tylko wokalistka, ale również celebrytka. Teraz znowu jest o niej głośno, bo wiadomo kim jest jej chłopak i jakie mają problemy w związku.

Chcielibyście mieć dziewczynę, która wygrała Eurowizję? Mamy dla was złą wiadomość, Roksana Węgiel jest zajęta, a jej serce skradł popularny nastolatek. 14-letnia gwiazda The Voice Kids spotyka się z uczestnikiem Eurowizji Junior.

Zobacz także

Partnerem Węgiel jest Daniel Yastremski. Niestety, w związku nie idzie im śpiewająco.

Roksana Węgiel i Daniel Yastremski

W rozmowie z Plotkiem Roksana Węgiel wyznała, że Daniel mieszka za granicą i podobno „jest trudno”. Związek na odległość to ich nie jedyny problem.

Oboje są bardzo zajętymi ludźmi w nieustannych rozjazdach. Węgiel powiedziała, że nawet gdyby mieszkali blisko siebie i tak nie mieliby czasu na częste randki. Dodatkowo, rozmawiają tylko po angielsku.

Daniel Yastremski reprezentował na Eurowizji Białoruś. Wykonał utwór „Time” i jest o rok starszy od Roxie. Brał udział w zagranicznych edycjach programów „Mam talent” i „The voice kids”.

Zobacz także

Roksana Węgiel - „Anyone I want to be”

Daniel Yastremski - "Time":