18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Koniec ognia?

"Węgiel ma szlaban!" Rodzice ukrócili miłosne podboje gwiazdki?

05.08.2019  17:21
"Węgiel ma szlaban!" Rodzice ukrócili miłosne podboje gwiazdki?
"Węgiel ma szlaban!" Rodzice ukrócili miłosne podboje gwiazdki? Fot: Instagram/roxie_wegiel

"Fakt" donosi, że rodzice zabronili Roksanie Węgiel spotykać się z chłopakami. Jej mama komentuje "Jest jeszcze bardzo młoda, ma jeszcze dużo czasu na związki!".

Roksana Węgiel ma 14 lat, ale zdążyła już podbić muzyczny rynek, wywołać kilka skandali i pierwszy raz się zakochać. O miłości i związanych z nią trudnościach (ale też przyjemnościach) opowiadała już w prasie, później okazało się, że na uczucia nie ma czasu. Podjęła decyzję - koniec z romansami.

Teraz okazuje się, że nie tylko Roxie widzi lepszą, najbliższą przyszłość na scenie, a nie w relacji z drugim człowiekiem. Jak donosi "Fakt", rodzice dziewczynki mieli dać jej szlaban na chłopaków!

Roksana na głowie ma mnóstwo projektów zawodowych. A oprócz tego nie może zapominać o nauce. Mama i tata nie chcą, by ich ukochana córka bujała w obłokach i wiązała się teraz z kolejnym chłopakiem

- powiedział dziennikarzom jeden z jej współpracowników.

Mama Węgiel komentuje

Do doniesień "Faktu" odniosła się rodzicielka dziecięcej gwiazdki. Przyznała, że z "ukochanym" Danielem koniec - choć czas pokaże. Twierdzi, że szlabanu nie ma, ale Roxie ma jeszcze czas na miłosne wzloty i uciechy...

O nieprawda, broń boże, nie zabraniamy jej się spotykać z chłopakami. Roksana stara się spotykać ze znajomymi. Też ta relacja z Danielem nie jest zakończona definitywnie, zostali przyjaciółmi. Co będzie, to czas pokaże. Jest jeszcze bardzo młoda, ma jeszcze dużo czasu na związki! - powiedziała w rozmowie z "Pudelkiem".