18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zero litości

Roksana Węgiel oberwała za zdjęcie z parą prezydencką. "Żenujące"

22.05.2019  09:55
Roksana Węgiel oberwała za zdjęcie z parą prezydencką. "Żenujące"
Roksana Węgiel oberwała za zdjęcie z parą prezydencką. "Żenujące" Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Roksana Węgiel jakiś czas temu zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie z parą prezydencką. Dziewczyna nie mogła spodziewać się, że aż tak mocno za nie oberwie. Teraz postanowiła odnieść się do fali krytyki, która na nią spadła.

Roksana Węgiel odniosła niedawno historyczne zwycięstwo na dziecięcej Eurowizji. Od tego momentu wzbudza ogromne zainteresowanie ludzi, którzy z radością śledzą każdy jej krok. Nie wszystkie jednak rzeczy wykonywane przez dziewczynkę przypadają im do gustu.

Roksana Węgiel ofiarą hejtu

Przykładem tego jest zdjęcie, które Roksana Węgiel jakiś czas temu zamieściła na swoim Instagramie. Widzimy na nim ją oraz parę prezydencką - Andrzeja i Agatę Dudów. Zostało ono zrobione podczas Pikniku Europejskiego, na którym młodzituka artystka występowała. Momentalnie posypały się okrutne komentarze.

I po co Ci takie zdjęcia? Mało hejtu ostatnio dostałaś? - pisał jeden z internautów.

Ja bym nigdy z nim nie zrobiła zdjęcia, a co dopiero wstawiała do internetu - twierdził ktoś inny.

Roksana, to zdjęcie jest żenujące - pojawiły się i takie zdania.

Zdjęcie Roksany i pary prezydenckiej

Co ciekawe, najprawdopodobniej takie zdania głosili rówieśnicy Roksany. Zdumiewające, że tak młodzi ludzie już prezentują tego rodzaju ostre poglądy polityczne.

Prezydent to jest głowa państwa. Także nie można tego rozdzielić na dwie strony. Myślę, że każdy chciałby zrobić sobie zdjęcie z prezydentem i to był dla mnie zaszczyt - tak złośliwe komentarze podsumowała sama ich ofiara.

Roksana zdradziła jeszcze, że chwilę po zrobieniu zdjęcia prezydent pogratulował jej wygranej na Eurowizji, a pierwsza dama pytała ją o szkołę. Nic dziwnego, w końcu Agata Duda jest nauczycielką.