18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

18-latka reklamuje bieliznę

Roksana Węgiel pokazuje ciało w BIKINI! „Że też rodzice nie reagują”

24.05.2023  14:53
Roksana Węgiel w cekinowym bikini
Roksana Węgiel w cekinowym bikini Fot: Instagram roxie_wegiel

Roksana Węgiel wciąż wywołuje wielką konsternację wśród Polek i Polaków. Tym razem poprzez zamieszczenie roznegliżowanego zdjęcia na swoim koncie na Instagramie. Wedle internautów najnowsze działania Roxie robią się niesmaczne.

Roksana Węgiel od początku roku jest na ustach całej Polski. W styczniu miała swoje 18. urodziny i od tamtego czasu wciąż zwraca uwagę swoimi działaniami. Wpierw ogłosiła związek ze znacznie starszym mężczyzną, który ma już dziecko z poprzedniego związku, następnie wydała płytę, podeszła do matur, a w końcu rozpoczęła nieco kontrowersyjną współpracę z marką sprzedającą bieliznę. Kontrowersyjną, ponieważ dla wielu osób, które obserwowały, jak Roxie dorasta przez te wszystkie lata, jest ona wciąż dzieckiem.

Roksana zapewne zdaje sobie z tego sprawę i dlatego próbuje zerwać z tamtym wizerunkiem. W sieci pojawiają się wciąż jej coraz to bardziej „dorosłe” zdjęcia, które nieraz wywołują niezadowolenie wśród jej fanów. Niektórzy jednak są zachwyceni, co wyrażają w komentarzach – te wpisy cechują się jednak zaskakującą erotycznością.

Roksana Węgiel w bikini! Wywołała skandal na Instagramie

W ostatnim poście na Instagramie Roksana Węgiel pozuje w samej bieliźnie i pręży się ponętnie. To zdecydowanie zerwanie ze znanym nam wizerunkiem słodkiego aniołka z TVP. Zdjęcie jest częścią kampanii influencerskiej dla marki bielizny.

Internauci w zdecydowanej większości są niezadowoleni z tej współpracy i ogólnie całej przemiany Roxie. Ludzie pytają, kiedy wokalistka założy konto na portalu OnlyFans (służącym do sprzedawania erotycznych zdjęć i nagrań), a także proszą jej partnera Kevina Mgleja, aby „przypilnował” partnerkę.

Że też rodzice nie reagują. Ech, 18-stka jednak nie czyni dorosłym…

- napisał jeden z internautów.

Kontrowersyjne zdjęcie boskiej Roxie znajdziecie poniżej.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Roksana Węgiel w bikini
Roksana Węgiel w bikini Fot: Instagram roxie_wegiel

logo Tu się dzieje