18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Miała być na raz..."

Węgiel szokuje! Pieprzne rapsy na TikToku

Wojciech Kozicki
02.02.2023  13:41
Roksana Węgiel szokuje na TikToku! Pieprzne rapsy Maika Montany
Roksana Węgiel szokuje na TikToku! Pieprzne rapsy Maika Montany Fot: VIPHOTO/East News

Roksana Węgiel i kolejny skandal. Niedawno ogłosiła związek ze starszym partnerem z dzieckiem… ale to nie koniec narażania katolików na spazmy i palpitacje! Wywołała skandal w mediach społecznościwych. Co sugeruje kontrowersyjny TikTok? Piosenka Malika Montany zaniepokoiła fanów Roxie.

Roksana Węgiel to już nie słitaśny bąbelek-węgielek dla dzieci. Teraz Węgiel rozpala do czerwoności! Młoda diwa zmieniła wizerunek na pieprzny i pikantny. Co się dzieje w jej życiu prywatnym? Właśnie straciła pracę w TVP. Czy straci też miłość? Jej najnowszy TikTok zaniepokoił fanów, ponieważ 18-letnia pieśniarka promuje wulgarną twórczość Malika Montany, rapującego o dziewczynie, która "miała być na raz, a zrobiła sobie nadzieję".

Roksana Węgiel na TikToku i Malik Montana. Przesada?

Przypominamy, że Roksana Węgiel spotyka się ze starszym o 8 lat autorem piosenek, Kevinem Mglejem. Był w związku z pewną gwiazdą, z którą doczekał się dziecka. Czy to Roxie jest jego kobietą życia? Wybrał się z nią nawet na romantyczne zagraniczne wczasy.

Jak podaje Pudelek, Roxie nagrała filmik do jednej z piosenek włodarza federacji High League Malika Montany, który w swojej twórczości chętnie przemyca seksistowskie oraz pełne stereotypów teksty. Roxie rusza ustami do kontrowersyjnego tekstu, robiąc uwodzicielskie miny.

O mój dobry Boże, co tutaj się dzieje? Miała być na raz, a zrobiła sobie nadzieje. O mój dobry Boże, co tutaj się dzieje? Ten styl życia jest tak piękny, że na nic go nie zamienię – brzmi tekst piosenki, do której Węgiel nagrała TikToka.

To ostateczne zerwanie z grzecznym wizerunkiem religijnej nastolatki? Fani Roksany Węgiel w komentarzach toczą boje – jedni bronią jej dorosłych decyzji, a inni uważają, że przesadza z wulgarnością i pieprznością.

Czytaj także