18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nagrała zbyt odważny utwór?

Roksana Węgiel w ogniu krytyki

23.04.2019  15:52
Roksana Węgiel znów szokuje. Tym razem zbyt odważną piosenką.
Roksana Węgiel znów szokuje. Tym razem zbyt odważną piosenką. Fot: Youtube/RoksanaWęgielVEVO

Roksana Węgiel szokuje swoim najnowszym hitem „Lay Low”. Niektórzy uważają, że tekst utworu jest zbyt odważny dla tak młodej osoby. Mają rację?

Roksana Węgiel, mimo młodego wieku zdążyła już dorobić się olbrzymiej popularności. Połączenie bardzo młodej dziewczyny i wielkiej sławy często wywołuje jednak kontrowersje. Tym razem poszło o nowy przebój wokalistki.

Roksana Węgiel śpiewa o seksie?

Chodzi o jej najnowszy utwór zatytułowany „Lay Low”, do którego teledysk pojawił się na Youtube 12 kwietnia. Już tytuł może nam sugerować co jest tematem najnowszego hitu Roksany Węgiel. A to właśnie ta treść jest dla niektórych najbardziej szokująca. Otóż Roksana Węgiel śpiewa m.in.

Boy you got a hold on me

Gotta say, gotta say it out loud

Novacaning on my brain

Though I like it

Yeah I like it I like it I like it

W wolnym tłumaczeniu oznacza to mniej więcej tyle, że chłopak zawrócił w głowie dziewczynie, a ta chce o tym powiedzieć głośno, bo bardzo jej się podoba to, co z nią ów chłopak robi. Takie słowa w ustach 14-latki wywołały oburzenie. Zdaniem niektórych jest to zbyt odważny utwór, jak na tak młodą osobę. Teledysk do piosenki w ciągu tygodnia obejrzano ponad 3,5 miliona razy.

Roksana Węgiel tłumaczy piosenkę

Do takich głosów, krytycznych wobec dziewczyny, odniosła się sama wokalistka. W zamieszczonym na Instagramie wpisie wyjaśnia, że utwór opowiada o dziewczęcym zauroczeniu.

„Lay Low” to piosenka o pierwszym zauroczeniu… kiedy nie możesz przestać (od rana) myśleć o obiekcie swoich westchnień. Myślę, że każda nastolatka może się z tym utożsamiać. – napisała Roksana Węgiel

Dodała też, że warstwę lityczną można tu rozumieć na różne sposoby i zapewne każdy interpretuje ją przez pryzmat tego, co jest dla niego bliskie.

Warto też podkreślić, że Roksana Węgiel tylko wykonuje piosenkę. Tymczasem za muzykę i słowa odpowiadają: Steven Manovski, Sarah Manovski, Haula Nakakembo, Zoe Hedderwick. To nazwiska, które na swoim koncie mają już współpracę z wieloma gwiazdami, m.in. Ellą Eyre, Sigalą czy Hardwell.