18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Oberwała?

Roksana Węgiel w ogniu krytyki. "Wprowadzają nas w nerwowe stany"

08.06.2019  13:49
Roksana Węgiel w ogniu krytyki. "Wprowadzają nas w nerwowe stany"
Roksana Węgiel w ogniu krytyki. "Wprowadzają nas w nerwowe stany" Fot: Tadeusz Wypych/REPORTER

Roksana Węgiel oberwała za swoje stylizacje. Skrytykowała ją Joanna Horodyńska, która bardzo szczerze zdecydowała się powiedzieć, co sądzi o Roxie.

Odkąd Roksana Węgiel wygrała dziecięcą Eurowizję - pozostaje w centrum uwagi. Dziewczyna wciąż tworzy i coraz bardziej się zmienia. Dba nie tylko o swoją muzykę, ale również o to, by wyglądać modnie i dobrze. Niestety, nie wszystkim podobają się jej stylizacje.

Roksana Węgiel ubiera się zbyt dorośle?

Na temat tego, jak ubiera się Roksana, wypowiedziała się Joanna Horodyńska, która uważa się za modowe guru. Nie była dla Roxie łaskawa. 

Otoczenie nie nadążyło za tak szybką zmianą wizerunku. Roksana z kwiatków na łące wskoczyła od razu na rozgrzaną ogniem scenę. Niektóre stylizacje wręcz wprowadzają nas w nerwowe stany - skomentowała. 

Co zaskakujące, dodała, że mimo "wprowadzania w nerwowe stany" to nawet lubi ten dreszczyk emocji. Fani natomiast coraz częściej krytykują 14-latkę za to, że ubiera się zbyt odważnie, a do tego śpiewa o sprawach dorosłych, które teoretycznie powinny być jej jeszcze obce. 

Przynajmniej nasza bohaterka zachowuje się jak światowa, nastoletnia gwiazda. Ma coś do powiedzenia i albo ktoś za nią pójdzie, a potem będzie z nią dorastał, albo zostanie w tyle - odchodząc od spraw modowych, podsumowała Horodyńska.

Wkrótce przekonamy się, którą drogą pójdzie Roksana.