18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Chce być dorosła

Roksana Węgiel w SKĄPEJ kreacji! Odważne zdjęcia nastolatki

09.12.2022  13:03
Odważne zdjęcia Roksany Węgiel
Odważne zdjęcia Roksany Węgiel Fot: Instagram roxie_wegiel

Roksana Węgiel, choć ma tylko 17 lat, kreuje swój wizerunek dojrzałej gwiazdy sceny muzycznej. Ostatnio na swoim koncie na Instagramie opublikowała odważne zdjęcia w kreacji ze sporym dekoltem.

Roksana Węgiel zdobyła w Polsce wielką popularność dzięki wygranej w programie „The Voice Kids” oraz przez zajęcie pierwszego miejsca w dziecięcej Eurowizji w 2018 roku. Roxie z miejsca stała się wielką gwiazdą muzyki i zdobyła całe rzesze fanów.

Z czasem, jak dorasta w nieustannym blasku fleszy i otoczona medialną ekspozycją, dorośleje jako dziewczyna i zaczyna kreować całkiem nowy wizerunek. Być może chce zerwać z łatką „dziecięcej gwiazdy”. Karierę zaczęła wszakże już w wieku 12 lat, a jej największe sukcesy związane są z konkursami dla dzieci i młodzieży.

Dorosła” Roxie podbije świat?

Roksana Węgiel powoli staje się kobietą, choć do pełnoletności brakuje jej jeszcze jednego miesiąca. Kiedy ten czas minął? Ucieka nam przez palce jak nadbałtycki piach, śmieje się nam w twarz i tworzy nowe rozdziały życia niczym krnąbrny pisarz. Nic nie poradzisz. Za to Węgiel może świętować! Koniec z „grzeczną” pieśniarką dla młodzieży, Roxie idzie na podbój świata.

Żeby udowodnić swoją kobiecość, Roksana Węgiel wrzuciła na Instagrama nową fotkę w skąpej kreacji przypominającej bieliznę. Przy tym mocno wyeksponowała dekolt. Opisem zdjęcia chyba nikogo nie zaskoczyła – możemy zobaczyć emotkę aniołka, która idealnie oddaje panujący na fotografii nastrój.

Fani zwrócili uwagę na to, jak gwiazda już wydoroślała i jak pięknie wygląda. „Ale wydoroślałaś Roxie, jesteś po prostu nie do poznania”, „Piękna jesteś Roxie!”, „Ach te dzieci tak szybko rosną”, „Roxie kocham cię gargantuicznie”, czytamy.

A wy co myślicie? Zdjęcie boskiej Roxie znajdziecie poniżej.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także