18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Czy to w ogóle legalne?

Roksana Węgiel w tajemnicy wzięła ślub?! Pokazała męża! [FOTO]

28.12.2022  10:39
Roxie Węgiel ma męża?
Roxie Węgiel ma męża? Fot: Instagram roxie_węgiel

Na swoim Instagramie, podczas ostatniej sesji pytań i odpowiedzi, Roksana Węgiel zdradziła przed światem, że ma męża (albo osobę mężopodobną).

Roksana Węgiel. Jej nazwisko odmieniliśmy już przez wszystkie przypadki i nie tylko z powodu kryzysu energetycznego i obaw o niedobór węgla. Także dlatego, że od lat zachwyca nas swym wielkim, naturalnym talentem muzycznym. Zaczęło się od sukcesów w „The Voice Kids” i przede wszystkim na dziecięcej Eurowizji. A teraz Roxie koncertuje w najlepsze i wydaje albumy, a ma zaledwie 17 lat i za pasem maturę.

Co jednak z jej życiem prywatnym? Za kulisy jej kariery można zajrzeć w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się wieloma relacjami z podróży i występów scenicznych. Nieraz też informuje o swoich podbojach sercowych. Teraz została wprost zapytana przez fana lub fankę o to, czy szuka męża.

Roksana Węgiel ma męża?

Choć Roxie ukrywa swoje życie miłosne przed mediami, wyszło na jaw, że jej związek z Danielem Yastermiskim dobiegł końca.

Zostaniemy przyjaciółmi. Rozstaliśmy się z powodu braku czasu. Roxie nie ma czasu na związek, bo on by jej przeszkadzał, dlatego podjęliśmy taką decyzję o rozstaniu

- napisał Yastremski w mediach społecznościowych.

Jednak Roksana poinformowała niedawno, że jest zakochana. Na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym widać oplatające ją ramiona jakiegoś mężczyzny. „Jest coś na rzeczy. Nie chcę ruszać tego tematu medialnie. Zostawiam to dla siebie i dla niego”, mówiła później w rozmowie z „Jastrząb Post”.

I zdaje się, że coś jest rzeczywiście na rzeczy, bowiem, gdy Roxie została zapytana, czy szuka męża, odparła lakonicznie:

Już znalazłam

Czy tajemniczy chłopak, o którym wiemy jedynie, że ma ręce, jest jej mężem? Mało prawdopodobne, ponieważ boska Roxie ma zaledwie 17 lat. Najpewniej określenie partnera mężem jest jedynie zapewnieniem siebie, jego i świata o swoich poważnych zamiarach.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Roksana Węgiel jest po ślubie?
Roksana Węgiel jest po ślubie? Fot: Instagram roxie_wegiel
Czytaj także