18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Bezguście?

Roksana Węgiel naprawdę założyła to na siebie. I wydała krocie

30.05.2019  08:10
Roksana Węgiel naprawdę założyła to na siebie. I wydała krocie
Roksana Węgiel naprawdę założyła to na siebie. I wydała krocie Fot: Instagram/Roksana Węgiel

Roksana Węgiel po raz kolejny zalicza wpadkę modową. 14-letnia zwyciężczyni Eurowizji założyła tiulową sukienkę za kilka tysięcy złotych i podzieliła fanów.

Roksana Węgiel nie schodzi z języków, ale sama też podsyca plotki na swój temat. Ostatnio pochwaliła się zdjęciem w kreacji, która w fanach wzbudziła uczucia... co najmniej mieszane. A zwykły Kowalski w życiu by sobie na taką nie pozwolił.

Węgiel w "przebraniu" pozuje na Instagramie

Na Instagramie 14-letniej zaledwie piosenkarki i zwyciężczyni Eurowizji dla dzieci, pojawiło się zdjęcie z Kazimierza Dolnego. Węgiel grała tam koncert, a przy okazji pozowała w pięknej scenerii, w niekoniecznie pięknej sukience.

Znowu masz coś dziwnego na sobie - napisał jeden z fanów.
Ta sukienka jest tak brzydka że aż szok - napisał ktoś pod zdjęciem
To już nie ta sama Roksana - żalił się inny

Faktycznie sukienka może budzić mieszane uczucia. Dlaczego? Bo wygląda bardziej jak przebranie lub ubranko dla lalki, niż coś, co można nosić na co dzień.

Dochodzi do tego cena, a ta zdecydowanie zwala z nóg. Kolorowa, tiulowa sukienka z kolekcji Elisabett Franchi, kosztowała Roksanę... 4500 złotych! Czy to odpowiednia pieniądze za taką kreację?

Tiulowa Sukienka Roksany Węgiel

logo Tu się dzieje