18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Mocne słowa

Roksana Węgiel wyznała prawdę o ABORCJI! Jest w związku dla pieniędzy?

15.03.2023  13:49
Roksana Węgiel o aborcji
Roksana Węgiel o aborcji Fot: Instagram roxie_wegiel

Roksana Węgiel pojawiła się w programie Kuby Wojewódzkiego, gdzie pod gradem pytań wyznała kilka ciężkich prawd.

Roksana Węgiel pojawiła się w programie Kuby Wojewódzkiego. 18-letnia gwiazda polskiej sceny muzycznej opowiedziała tam m.in. o swoim związku ze znacznie starszym Kevinem Mglejem, która ma już dziecko z inną kobietą. Kuba poruszył też budzący kontrowersje temat aborcji, na który Roxie, choć ma ledwie 18 lat, odpowiedziała jak starsza działaczka Platformy Obywatelskiej.

Wojewódzki wpierw przypomniał, że „Forbes Woman” umieścił Roksanę Węgiel na 18. miejscu w rankingu 100 najcenniejszych marek osobistych, bowiem wartość rynkowa celebrytki to zawrotne 94 miliony złotych. Dlatego „król TVN” zadał jej pytanie ciężkiego kalibru.

- Twój chłopak nie jest z tobą dla pieniędzy?- Ja mam swoje pieniądze. On ma pieniądze. Jest luz

- stwierdziła boska Roxie.

Co Roksana Węgiel sądzi o aborcji?

Poza pieniędzmi i miłością, Kuba Wojewódzki wypytywał biedną Roksankę o trudniejsze tematy społeczne. Roxie nie ukrywa swojej wiary, więc dziennikarza zainteresowało jej podejście do praw kobiet. Kuba zapytał Węgiel o prawo do aborcji.

Może to być kontrowersyjne (...), ale ja zawsze otwarcie mówiłam o swoich wartościach. Dla mnie to jest bardzo ważne, nigdy się z tym nie kryłam. Jestem katoliczką, ale uważam, że Bóg dał nam wolną wolę i jak zadano mi pytanie o aborcję, to uważam, że nie powinno się nikomu niczego zabraniać

- odparła dyplomatycznie Roxie.

I prawidłowo, wilk syty i owca cała, a Planeta kibicuje boskiej Roxie w jej kolejnych krokach na ścieżce życia.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje