18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ależ wieści!

Roksana Węgiel wzięła ślub?! Kevin użył jednego słowa i wszystko ujawnił

25.09.2023  19:14
Roxie Węgiel wzięła ślub?
Roxie Węgiel wzięła ślub? Fot: Instagram roxie_wegiel

Czy Roksana Węgiel wzięła już ślub? Czy Roxie jest w ciąży? Zagadkowy wpis Kevina Mgleja, jej narzeczonego, być może ujawnił pewną skrzętnie skrywaną tajemnicę. Na Instagramie pojawiło się zdjęcie Roksany Węgiel z zagadkowym podpisem.

Roksana Węgiel nieprzerwanie odpowiada za nasz sens życia. Śledzenie wiadomości związanych z jej sprawami osobistymi, a także karierą muzyczno-filmową, to jedyne, co wzbudza w nas zainteresowanie na tej zapomnianej przez Boga planecie. Ostatnio żyliśmy premierą jej płyty „13+5”, a także ogłoszeniem związku z niejakim Kevinem Mglejem. Ta ostatnia wieść wywołała niemałe kontrowersje, ponieważ 26-latek jest starszy od Roxie o 8 lat i prawdopodobnie ujawniał się z nią w tajemnicy przed opinią publiczną, zanim piosenkarka osiągnęła pełnoletniość.

Kevin ma również już dziecko z wcześniejszego związku, którego Roksana Węgiel zostanie nastoletnią macochą, jeśli do ślubu dojdzie już wkrótce. No właśnie – a może ślub już się odbył? Bowiem na Instagramie Kevina Mgleja pojawił się zagadkowy wpis, wedle którego Roxie jest żoną mężczyzny.

Roxie Węgiel już po ślubie? W sieci pojawił się zaskakujący wpis

W czwartkowy wieczór boska Roxie bawiła się (i pracowała) podczas wydarzenia zorganizowanego przez markę biżuterii. Kevin został (sam?) w domu i czekał na swoją wybrankę serca. Gdy Roksana Węgiel wróciła, Kevin zrobił jej zdjęcie i wrzucił je do sieci z zagadkowym podpisem. Było wiadomo, że para jest zaręczona, ale ten wpis sugeruje, że ślub już się odbył.

Roxie w przeszłości opowiadała, że jej ślub odbędzie się z dala od wścibskich oczu paparazzi i gryzipiórków, aby zachować intymność i tajemnicę. Dlatego opcja, wedle której Kevin Mglej i Roksana Węgiel wzięli już ślub, jest realna. Na Instagramie Kevina pojawiło się zdjęcie Roxie podpisane „Żona późno wraca z pracy”. Czy tym jednym słowem wyjawił pewną skrzętnie skrywaną tajemnicę, czy to jedynie pewna hiperbolizacja podkreślająca jego płomienne uczucie do świeżo upieczonej osiemnastolatki i niedawnej maturzystki?

Roxie Węgiel wzięła ślub?
Roxie Węgiel wzięła ślub? Fot: Instagram roxie_wegiel

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje