18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ujawniła co dalej

Węgiel została milionerką. "Tak wyszło"

Wojciech Kozicki
13.03.2023  10:06
Zarobki Roksany Węgiel. Roxie jest już milionerką
Zarobki Roksany Węgiel. Roxie jest już milionerką Fot: Piotr Molecki/East News

Ile lat ma Roksana Węgiel i ile zarabia? Roxie ujawniła, że chociaż dopiero skończyła 18 lat, została milionerką. Szokujące zarobki gwiazd i celebrytów w Polsce.

Roksana Węgiel i zaskakujący wywiad w programie Żurnalisty. Młoda gwiazda przyznała, że dopiero skończyła 18 lat, ajuż zarobiła pierwszy milion złotych. Życie prywatne Roksany Węgiel i zarobki zostały znacząco odsłonięte przed fanami. Roxie wyznała, że milionerką została już w wieku 17 lat, a dopiero się rozkręca i ma wielkie plany.

Ile zarabia Roksana Węgiel? Roxiemoże być kim chce

Roksana Węgiel opowiedziała jak wyglądała jej kariera i przypomniała, że w branży muzycznej zaczęła działać, gdy miała 12 lat. Chociaż jej zarobki za koncerty i reklamy są ogromne, to Roxie zapewnia, że pieniądze nie są dla niej najważniejsze. Podkreśliła, że na swój sukces bardzo ciężko pracowała.

W wieku 12 lat zaczęłam i totalnie nie miałam pojęcia, jakie w tej branży można zarobić pieniądze. Nigdy nie miałam mindsetu, że robię coś dla kasy. Po prostu tak wyszło - powiedziała Roksana Węgiel u Żurnalisty.

Plany i zagraniczna kariera Roksany Węgiel

W Polsce Roksana Węgiel osiągnęła już wszystko. Wygrała Eurowizję dla dzieci, wygrała The Voice Kids, ma popularnego Instagrama, kontrakty reklamowe, dobrze opłacane koncerty i przeboje radiowe. Jakie Roxie ma teraz plany i marzenia? Jest spełniona na każdej płaszczyźnie i chce podbić zagraniczne rynki muzyczne.

Roksana Węgiel pojawiła się w programie "The Voice Kids" w 2017 roku, gdy miała 12 lat. Od tego momentu regularnie wydaje piosenki i koncertuje – przypomina Radio ZET.

Roksana Węgiel - Anyone I Want To Be - Poland - Official Music Video - Junior Eurovision 2018

Czytaj także