18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

wyznanie wiary nastolatki

Roxie Węgiel dziękuje Bogu. Dzięki niemu jest sławna i zarabia krocie

22.06.2019  12:51
Roksana Węgiel dziękuje Bogu za sukces
Roksana Węgiel dziękuje Bogu za sukces Fot: Instagram/Roksana Węgiel

Roksana Węgiel opowiedziała, co stoi za jej wielkim sukcesem. Nie jest to talent, a Bóg, i jej ogromna wiara w niego.

Idolka nastolatek - zaledwie 14-letnia Roksana Węgiel - to dziś jedno z najgłośniejszych nazwisk w polskim show biznesie. Nastolatka ciągle koncertuje, zarabia na tym krocie i oczekuje, że świat legnie jej u stóp - nawet policja powinna dostosować się do jej gwiazdorskich wymagań i stylu życia.

Gwiazdka po ostatnich małych problemach wizerunkowych (związanych z policją właśnie), zdecydowała się na wywiad dla Gazeta.pl. W nim odpowiedziała między innymi na zarzuty, że mimo swego dziecięcego wieku, zachowuje się jak osoba dorosła.

Ludzie poznali mnie w Internecie, jak miałam 12 lat. Minęły dwa lata, podczas których się po prostu zmieniłam. To przecież normalne, nie była to żadna zaplanowana metamorfoza. W ogóle jestem ostatnio chodzącą kontrowersją. Trochę mnie to śmieszy - powiedziała.

Wyznanie wiary Roksany Węgiel

Roxie wyznała, kto tak naprawdę stoi za jej powodzeniem i tym, że przez ostatnie dwa lata udało jej się osiągnąć tak dużo.

Każdy mój sukces zawdzięczam przede wszystkim Bogu. Wierzę w Boga. Wierzę też, że nic nie dzieje się bez powodu. Jak coś się nie wydarzyło, jestem spokojna. Wiem, że może kiedyś, w przyszłości się wydarzy. Że Bóg ma dla mnie coś wyjątkowego  - wyznała.

Przy okazji zdradziła, że jej młodzieńcza kariera wymagała ogromnego poświęcenia mamy. Ta musi pilnować młodocianej córki-celebrytki, więc nie może pracować. 

Czytaj także