18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Polacy we łzach

"Rolnik szuka żony" znika z TVP? Ostre zmiany

Wojciech Kozicki
30.12.2022  14:16
"Rolnik szuka żony" znika z TVP? Ostre zmiany, 10. edycji nie będzie?
"Rolnik szuka żony" znika z TVP? Ostre zmiany, 10. edycji nie będzie? Fot: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Szokujące zmiany w ramówce TVP. To koniec programu „Rolnik szuka żony”? Okazuje się, że Telewizja Publiczna prawdopodobnie nie podpisze nowej umowy z producentem.

Ostre zmiany w TVP. Po nowym roku Joanna Kurska ma usłyszeć jak nowy prezes TVP śpiewa jej parapaparapapa ooo ooo, wyrzucając ją z telewizji. Ale to nie koniec rewolucji. Jak ujawnia portal Wirtualne Media, randkowe show „Rolnik Szuka Żony” ma zniknąć z ramówki, a Marta Manowska straci pracę.

Rolnik szuka żony znika z TVP razem z disco polo?

Zgodnie z doniesieniami branżowego portalu, hit TVP prawdopodobnie zniknie, bo telewizja nie podpisała nowej umowy z producentem formatu. Czy widzowie zobaczą więc jeszcze jesienią 2023 roku nowe odcinki edycji „Rolnik Szuka Żony 10”? FremantleMedia Polska prowadzi już castingi, ale nie wiadomo, czy Telewizja Publiczna zakupi format na dziesiąty sezon. Czas ucieka, bo wiosną powinien być pokazany odcinek prezentujący rolników/rolniczki występujące w programie.

Firma FremantleMedia Polska już szuka uczestników do 10. edycji programu „Rolnik szuka żony”, którą jesienią 2023 r. ma pokazać TVP1. Jednocześnie cały czas nie podpisano umowy z TVP na realizację kolejnego sezonu reality show – pisze portal Wirtualne Media.

9. edycja Rolnik Szuka Żony rozkochała w sobie Polaków. Z danych Nielsen Audience Measurement wynika, że premierowe odcinki reality-show oglądało średnio 2,72 mln osób. Wszystko wskazuje jednak na to, że niedługo w TVP nie będzie Kurskich, disco polo i rolników szukających miłości.

Jednak dobra zmiana?

Czytaj także