18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zna się na fachu

Roma Gąsiorowska kompletnie NAGO! W filmie pokazała piersi [FOTO]

15.05.2023  15:43
Roma Gąsiorowska nago
Roma Gąsiorowska nago Fot: Artur BARBAROWSKI/East News, Screen nudografia.pl/"Rój"

W najnowszym filmie „Rój” sławna aktorka Roma Gąsiorowska wystąpiła kompletnie nago. W jednej ze scen poszła na całość i pokazała, do czego zdolne są doświadczone, odważne aktorki.

Roma Gąsiorowska jest jedną z najpopularniejszych w Polsce aktorek. Choć jest na szczycie sławy już od wielu lat, dalej skupia się na udziale w ambitnych polskich projektach, budując swoją renomę i pokazując wielki talent w produkcjach obiecujących polskich reżyserów. Miała jednak również swój okres w produkcjach popularnych – jej uroda przyciągała widzów do komedii romantycznych takich, jak „Listy do M. 2”, „Kochaj”, „Serce nie sługa” czy „Podatek od miłości”.

Tę świetną aktorkę na jej Instagramie obserwuje aż niemal 60 tys. użytkowników, którzy śledzą jej życie prywatne i zawodowe. Aktorka pokazuje tam kulisy swoich najnowszych produkcji, a także życie codzienne.

Roma Gąsiorowska nago. Gołe zdjęcia aktorki w nowym filmie

W ostatnim czasie Roma Gąsiorowska nie może narzekać na brak pracy. Zaledwie kilka dni temu miał premierę nowy film z jej udziałem. „Rój” w reżyserii Bartka Bali, w którym gra u boku m.in. Eryka Lubosa, robi spore zamieszanie w polskich kinach i brzmi jak polska wersja greckiego „Kła” Yorgosa Lanthimosa.

To właśnie w tej produkcji jedna ze scen wymagała od aktorki trochę więcej poświęcenia. Roma Gąsiorowska wystąpiła w filmie całkiem nago, pokazując swoje piersi. To kolejny dowód na jej poświęcenie dla zawodu, odwagę i wielki talent sceniczny. My osobiście jesteśmy jej wielkimi fanami.

Nagie zdjęcia Romy Gąsiorowskiej pojawiły się na stronie nudografia.pl. Jedno z nich znajdziecie poniżej.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Roma Gąsiorowska nago
Roma Gąsiorowska nago Fot: Screen nudografia.pl/"Rój"

logo Tu się dzieje