18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Romans na ekranie

Gorąco w Big Brotherze. Wylądowali w łóżku, teraz się tłumaczą

29.04.2019  12:07
Igor i Angelika mają romans? Tłumaczą się przed Wielkim Bratem
Igor i Angelika mają romans? Tłumaczą się przed Wielkim Bratem Fot: Instagram

Romans w Big Brotherze? Możliwe, że na to właśnie czekali widzowie. Angelika i Igor oddali się miłosnym uniesieniom, teraz komentują.

Seks na ekranie i erotyczne ekscesy Agnieszki Frytki Frykowskiej z Łukaszem Wiewiórskim w jacuzzi, to jedna z najlepiej pamiętanych po latach "aferek" w Big Brotherze. Kilka lat temu, gdy TVN produkowało show, widzowie nie mieli na co narzekać - na ekranie ciągle coś się działo. Dziś, w nowej wersji programu jest niezwykle nudno, jednak jest szansa, że się to zmieni.

Angelika dopiero co zamieszkała w willi Wielkiego Brata, a już rozgrzała do czerwoności jednego z jej lokatorów. Zdaje się bowiem, że Igor całkowicie stracił dla niej głowę. Od razu znaleźli nić porozumienia, a to szybko przerodziło się we flirt. Niewinny flirt przeszedł z kolei w rozmowy o seksie i wspólną noc. Uczestnicy show wylądowali razem w łóżku!
Widzowie Big Brothera mieli okazję oglądać zakrapianą whisky imprezę, a później angielskie wyjście Igora i Angeliki. Para zniknęła - wymknęli się z imprezy - i odnalazła się w sypialni. Tam razem położyli się do łóżka, przytulali i całowali. Czy doszło do czegoś więcej? Tego kamery Big Brothera widzom już nie pokazały.

Big Brother. Igor i Angelika wylądowali w łóżku

Igor i Angelika mają romans? Tłumaczą się ze wspólnej nocy

W niedzielnym programie Igor i Angelika zostali zapytanie wprost o to, czy mają romans. Wielki Brat postanowił wyjaśnić sytuację i posadził ich razem na kanapie w pokoju zwierzeń. Co na to przyłapana w sypialni para?

Oboje zarzekają się, że łączy ich jedynie przyjaźń. W czasie odpytki zerkali jednak na siebie porozumiewawczo i byli mocno speszeni.

Nie mamy romansu. Jesteśmy kumplami - mówiła Angelika.

Doszliśmy do wspólnych wniosków, po prostu jesteśmy kumplami -wtórował jej Igor. - Jest miło i przyjemnie. Obym więcej takich przyjaźni mógł nawiązywać, to będzie rewelka - dodał.

Wcześniej widzowie spekulowali, że do romansu dojść może między innymi uczestnikami - Magdą i Łukaszem. Te nadzieje okazują się płonne, bo chłopak odpadł właśnie z programu. Ciekawie może być jednak za sprawą Justyny i jej chłopaka, który nagle, z zaskoczenia, dołączył do ekipy.

Big Brother
Przeczytaj więcej
Komentarze