18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Angelika wyleciała z programu

Koniec romansu w Big Brotherze. Widzowie mieli dość

06.05.2019  18:03
Angelika odpadła z Big Brothera - to koniec romansu z Igorem?
Angelika odpadła z Big Brothera - to koniec romansu z Igorem? Fot: Big Brother TVN7

Kolejne nominacje w programie "Big Brother". Tym razem z reality show TVN pożegnała się Angelika Głaczkowska, tym samym kończąc kontrowersyjny romans.

Polski „Big Brother” coraz bardziej przypomina patostream. Widzowie dostają w kolejnych odcinkach udawany seks, gejowskie wyznania, przemoc wobec kobiet, groźby gwałtu, nagie kąpiele, demolkę, homofobię i znęcanie się nad zwierzętami.

Igor i Angelika

Igor i Angelika wyraźnie mieli się ku sobie. Gdy trafili razem do łóżka i zaczęli figlować, tak jak w przypadku Frytki, TVN pokazał obraz z innej kamery. Później para deklarowała, że są tylko przyjaciółmi, a wspólna kąpiel i pocałunki nie oznaczały niczego poważnego. Jeśli rzeczywiście był to romans, to nie skończył się happy endem.

Internauci przypominają, że Angelika ma chłopaka, o czym sama mówiła. Miał to być tajemniczy pilot. Cóż, najwyraźniej gwiazda reality show wolała przelecieć się z kimś innym.

Angelika odpadła z programu

Angelika opuściła dom Wielkiego Brata, widzowie mieli jej już dość. Jeśli chcą nadal oglądać flirt i rodzące się uczucie,  pozostaną im już tylko zaloty Oleha i Magdy.

W jedynym z wywiadów Angelika zasugerowała, że jej domniemamy romans z Igorem mógł być aferą zaplanowaną przez twórców programu. Podejrzewa, że niektóre osoby "dotrą się" dopiero po programie.

logo Tu się dzieje