18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Brudna gra bez tajemnic

Romans w Big Brotherze to ustawka? Uczestniczka się wygadała

22.05.2019  14:29
Tajemnice Big Brothera zdradzone - Katarzyna zdradza mroczne sekrety
Tajemnice Big Brothera zdradzone - Katarzyna zdradza mroczne sekrety Fot: Facebook.com/Big Brother TVN7

„Big Brother” walczy o wyniki oglądalności i stawia na udawany seks, romans i kontrowersje. Okazuje się jednak, że uczestnicy programu i widzowie mogli zostać oszukani przez TVN. Katarzyna Olek zdradziła tajemnice Wielkiego Brata.

Madzia i Oleh w „Big Brotherze” całują się, rozmawiają o seksie, a romans wydaje się kwitnąć mimo powrotu geja Łukasza. Okazuje się jednak, że mogą nieświadomie brać udział w grze Wielkiego Brata.

Romans w Big Brotherze to kłamstwo?

Katarzyna Olek odpadła z programu i zdradza jego kulisy. Powiedziała w "Big Brother Arena", że jej zdaniem romans nie jest prawdziwy, a jego bohaterowie zostali wkręceni przez Wielkiego Brata i grupę. Uważa, że taki wątek w programie był po prostu potrzebny, aby „ktoś się pocałował i bzyknął”. Podejrzewa także, że przebiegły Oleh chce wykorzystać Madzię, by dostać się do finału.

Wyznała, że uczestnicy przekrzykują się i walczą o czas antenowy. Mają strategię kogo wyeliminować, by móc dojść do finału.

Podobne oskarżenia pod adresem „Big Brothera” już się pojawiły. Gdy z programu została usunięta Angelika, opowiedziała jak produkcja programu aranżowała jej romans z Igorem. Czy TVN wpuszcza wszystkich w maliny? Widzowie już i tak czują się oszukani, bo gdy usunęli Łukasza z programu i płacili za smsy, telewizja nagle go przywróciła.

Zobacz także

Katarzyna ostro o rywalizacji w Big Brotherze:

logo Tu się dzieje