18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

koniec "związku"

Roxie Węgiel rzuciła chłopaka. Znudziła jej się "wielka miłość"?

25.07.2019  11:23
Roxie Węgiel rzuciła chłopaka. Znudziła jej się "wielka miłość"?
Roxie Węgiel rzuciła chłopaka. Znudziła jej się "wielka miłość"? Fot: Instagram/Roksana Węgiel

Miłość Roxie - Roksany Węgiel i Białorusina Daniela Yastremskiego nie przetrwała próby czasu. Polska gwiazdka dopiero opowiadała o motylach w brzuchu, a już zakończyła kilkumiesięczny "związek".

Roksana Węgiel - bądź jak woli - Roxie, ma dopiero 14 lat, ale za wszelką cenę kreuje się na dorosłą. Nastolatka wydała ostatnio bardzo dojrzałą płytę, na której śpiewa o rzeczach, o jakich dzieci w jej wieku nie mają raczej zbyt dużego pojęcia. Jest też coraz odważniejsza w sesjach zdjęciowych, lubi również gwiazdorzyć.

Już raz stwierdziła, że musi koncertować, więc nie ma czasu na naukę, a później skarżyła się na policję, że nie potraktowała jej jak vipa i musiała zapłacić mandat.

W tym wszystkim 14-latka przeżyła swoją pewnie pierwszą miłość. Zauroczyła się w innym nastoletnim piosenkarzu - Białorusinie Danielu Yastremskim, którego poznała na dziecięcej Eurowizji.

Trudna miłość, czy trudna Roxie?

Niestety, od samego początku ich "związek" napotykał na same trudności. Setki kilometrów i ciągłe koncertowanie utrudniało kontakt, ale Roxie i tak rozprawiała o tym, jakie motyle rajcują w jej brzuchu. Teraz ma tam pewnie tylko robaczki, bo okazuje się, że "para" się rozstała.

Jak się okazuje, Roxie bardziej ceni sobie karierę niż uczucia. Para miała rozejść się z jej winy - dziewczyna zdecydowała, że nie będzie się z ukochanym dłużej spotykać, bo nie ma na niego czasu. Woli wypełnić go sobie koncertami - dla Daniela po prostu zabrakło czasu w jej grafiku - donosi Pudelek.

Co ciekawe, chłopak we wrześniu sprowadza się do Warszawy, gdzie podejmie naukę. Widocznie i tu Roksanie jest... za daleko.