18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Hura!

Roxie jest w ciąży? W dzień 18. urodzin opublikowała... USG płodu!

13.01.2023  10:42
Czy Roxie jest w ciąży? Hmmm, chyba nie
Czy Roxie jest w ciąży? Hmmm, chyba nie Fot: Instagram roxie_wegiel, Instagram wegieledyta

Jeszcze kilka dni temu mogliśmy pisać, że boska Roxie jest li pacholęciem na tym łez padole. Jednak od 11 stycznia dziewczyna jest już pełnoletnia – i nie bierze jeńców. Opublikowała tego dnia zdjęcie z USG płodu! Co to za płód?!

Roksana Węgiel 11 stycznia tego roku świętowała swoje 18. urodziny. Ostatnio wiele działo się w jej życiu, zarówno tym prywatnym, jak i zawodowym. A jak to z celebrytami – obie jej sfery życia mamy wyłożone otworem tuż przed oczami.

Tym samym wiemy, że Roxie zaczęła spotykać się z niejakim Kevinem Mglejem, starszym od niej o osiem lat autorem tekstów do piosenek. Pracowała z nim nad swoją nową płytą „13+5”. Nieraz wspominała, że jest szczęśliwie zakochana, a Kevina określała już jako swojego „męża”.

Wiemy już też, a nic nam nie umknie, że „mąż” ma już dziecko z inną celebrytką – Malwiną Dubowską, aktorką występującą m.in. w „W rytmie serca” czy „Koronie królów. Jagiellonowie”.

Roksana Węgiel – ciąża

Świat pędzi niewzruszony, życie ucieka nam przez palce, a niedawne gwiazdy Eurowizji Junior i „The Voice Kids” są już pełnoletnie. Ale pozostaje pytanie – czy dzieci mają dzieci? To jest – co oznacza zamieszczone na profilu Roksany Węgiel zdjęcie z USG płodu?

Bowiem Roxie zamieściła na relacji na Instagramie tajemniczy post, na którym widzimy zdjęcie z USG. A to wszystko z okazji swoich 18. urodzin. Wystarczy jednak przeczytać opis zdjęcia, aby poznać rozwiązanie zagadki. Ten płód to wszakże sama Roxie! Jej matka podzieliła się z okazji jej osiemnastki pierwszą fotografią polskiej gwiazdy estrady. Urocze!

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

USG płodu Roksany Węgiel
USG płodu Roksany Węgiel Fot: Instagram roxie_wegiel
Czytaj także