18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jest dużo starszy

Roxie pierwszy raz opowiada o chłopaku! Pada nazwisko, wiek i praca

11.01.2023  12:30
Roxie pierwszy raz o nowym chłopaku
Roxie pierwszy raz o nowym chłopaku Fot: Instagram roxie_wegiel

Roksana Węgiel w końcu opowiedziała otwarcie o swoim nowym partnerze, na temat którego media spekulowały od dłuższego czasu. Kevin jest od niej starszy o 8 lat.

Roksana Węgiel po raz pierwszy opowiedziała o swoim nowym partnerze w wywiadzie dla serwisu „Plejada”. Starszy od niej o osiem lat Kevin pracował z nią nad jej nową płytą. Roxie zdradziła też, jak zareagowali na ten związek jej rodzice.

Roksana Węgiel wyda wkrótce nową płytę. Jak pisze portal WP Kobieta, na krążku usłyszymy wyjątkowe utwory, w których młoda wokalistka da upust emocjom i opowie, z czym musi się mierzyć.

Kevin Mglej – wiek, praca

Roksana Węgiel wydaje nową płytę – to właśnie podczas pracy nad nią poznała Kevina Mgleja, który jest autorem tekstów.

Razem z nim i Jeremim Sikorskim napisaliśmy praktycznie całą płytę „13+5”. Poznaliśmy się przez pracę w studio i w zasadzie można powiedzieć, że była to miłość od pierwszego wejrzenia z obu stron. Nikogo i nieczego w życiu nie byłam tak pewna, jak tej relacji

- powiedziała Węgiel „Plejadzie”.

Kevin Mglej jest starszy od Roksany Węgiel, która dziś, 11 stycznia, obchodzi 18 urodziny. Różnica wieku nie jest jednak żadną przeszkodą dla polskiej gwiazdy.

To bardzo ciekawe, ponieważ historia zatacza koło. Dokładnie taka sama różnica jest między moimi rodzicami. Moja mama miała 17 lat, kiedy poznała tatę, który w tamtym momencie miał 25 lat. Aktualnie są już 20 kilka lat razem z trójką dzieci i ogromnym szczęściem

- dodała Roxie.

Rodzice nie mają z tym żadnego problemu”

W dalszej części wywiadu z „Plejadą” Roksana mówi, że w Kevinie znalazła wiele ważnych cech, których szuka u partnera. Mężczyzna jest zarówno wrażliwy, jak i stanowczy, a także ma artystyczną duszę. Jednocześnie twardo stąpa po ziemi.

Roxie powiedziała także, że jej rodzice od razu zaakceptowali związek.

Rodzice nie mają z tym żadnego problemu, o tym opowiada też piosenka „Kiedy dorosnę”. Kevin ma z nimi super kontakt, tak samo, jak z moimi braćmi

- zdradziła boska Roxie „Plejadzie”.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje