18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Polska zapłacze?

Roxie Węgiel tym razem pokazała za dużo! 18-latka bez stanika [FOTO]

06.09.2023  10:40
Roksana Węgiel bez stanika
Roksana Węgiel bez stanika Fot: Instagram roxie_wegiel

Roksana Węgiel pikantne zdjęcia bez stanika na Instagramie. Boska Roxie od niedawna osiągnęła pełnoletniość i od tego czasu zasypuje internet swoim nowym wizerunkiem, od którego katolikom włos się na głowie jeży. Tym razem pokazała się bez stanika. Czy Mark Zuckerberg osobiście usunie jej konto?

Roksana Węgiel króluje nie tylko na listach przebojów, ale także w sercach Polaków od Odry po Bug. Niedawno obchodziła 18. urodziny i ogłosiła wówczas swój związek ze znacznie starszym mężczyzną, który ma już dziecko i znał Roxie, od kiedy była ona jeszcze dzieckiem. Para jest już zaręczona i wiąże ze sobą przyszłość. Życzymy im wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

Tymczasem sensacyjne doniesienia płyną do nas z Instagrama Roksany Węgiel. Co rusz pojawiają się tam nowe odważne zdjęcia 18-latki, która chce przypomnieć Polsce, że jest już dorosła i nie przypomina tej dziewczynki, która przed laty wygrała Eurowizję Junior. Roksana Węgiel celebruje swoje ciało i w głębokim poważaniu ma opinie wszelakich hejterów.

Roksana Węgiel bez stanika. Nagie zdjęcia Roxie w sieci?

Roksana Węgiel w ostatnim czasie pozostaje aktywna na swoim koncie na Instagramie. Pojawiają się tam informacje związane z jej działalnością zawodową, ale przede wszystkim kulisy jej życia prywatnego. Zobaczymy wiele zdjęć z narzeczonym Kevinem Mglejem, a także fotki z turystycznych wypadów i przygotowań do występów.

Tym razem na jej relacji zobaczyliśmy zdjęcie, na którym boska Roxie pozuje w samej koszulce i spodniach, a nie ma sobie jednego z elementów bielizny. To raczej normalny widok w naszym codziennym życiu, ale być może niezłe novum dla fanów popularnej wokalistki. Zdjęcie bez stanika Roksany Węgiel znajdziecie poniżej.

Roksana Węgiel bez stanika na Instagramie
Roksana Węgiel bez stanika na Instagramie Fot: Instagram roxie_wegiel

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje