18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

To już 18-stka

Roxie wypina się na plaży, internet grzmi! „Jak do magazynu dla panów”

20.01.2023  15:26
Roxie Węgiel na plaży [FOTO]
Roxie Węgiel na plaży [FOTO] Fot: Instagram roxie_wegiel

Roksana Węgiel jest świeżo upieczoną osiemnastolatką. Z tej okazji wybrała się na Malediwy z dużo starszym partnerem, gdzie coraz śmielej pokazuje dorosłą wersję siebie.

Życie Roksany Węgiel śledzimy już od dobrych paru lat – od czasów jej wielkich sukcesów w „The Voice Kids” i na Eurowizji Junior. Na naszych oczach młoda dziewczyna dojrzewała i stawała się młodą kobietą. Dla niektórych jej dojrzewanie było jednak przedwczesne, a kobiecość nie zawsze przychodzi z pełnoletnością. Roxie za nic ma jednak takie poglądy – eksponuje się przed światem taką, jaka jest.

Boskie Malediwy, boska Roxie

Roksana Węgiel niedawno świętowała swoje 18. urodziny i z tej okazji postawiła nasze życie na głowie – ogłosiła oficjalnie swój związek ze starszym o osiem lat Kevinem Mglejem. Para udała się teraz na Malediwy, aby oddychać rześkim powietrzem i zasmakować słodkiej wolności. A wszystko to w wonnych oparach miłości.

Podczas wypadu doszło jednak do szokującego incydentu. Boska Roxie wrzuciła na Instagram zdjęcia w wyzywających, „dorosłych” pozach, a internauci rzucili się na nią, jakby sprzedawała mięso!

Post Roksany Węgiel znalazł wielu fanów, w tym nas, ale nie spodobał się wielu użytkownikom platformy. „Za młoda jesteś na aż tak odważne zdjęcia i pozy”, „No fajna dziewczyna, ale każda jej pozycja wygląda jak do jakiegoś magazynu dla panów, ja nie wiem”, piszą oburzeni internauci.

Zgadzacie się?

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także