18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Węgiel rozgrzewa Polaków

Roxie znów pokazała za dużo? Odważna kreacja w miejscu publicznym [FOTO]

22.09.2023  13:29
Roksana Węgiel w odważnej kreacji [FOTO 18+]
Roksana Węgiel w odważnej kreacji [FOTO 18+] Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Roksana Węgiel – jej najlepsze utwory nie umywają się do interesujących doniesień z jej życia prywatnego. Bowiem ostatnio świeżo upieczona 18-latka znowu pokazała się w odważnej kreacji z miejscu publicznym. Co o tym myślicie?

Roksana Węgiel zadziwia nas każdego dnia nie tylko ze względu na jej olbrzymi talent wokalny i sceniczny, lecz także z powodu jej głośnego związku z Kevinem Mglejem. 26-latek jest aż 8 lat starszy od Roxie i ma już dziecko z wcześniejszego związku. Roksanę poznał zapewne już wiele lat temu, gdy ta była de facto dzieckiem, a swój związek ogłosili niedługo po 18. urodzinach piosenkarki. To wskazuje, że niedawno zaręczona para umawiała się już wcześniej. Jak wcześnie? To już ciężko określić.

Para cieszy się jednak swoim życiem i za nic ma opinie hejterów. Roxie chętnie wrzuca wspólne zdjęcia nie tylko z narzeczonym, ale i z przyszłym pasierbem. Zresztą w ostatnim czasie boska Roxie udowadnia w mediach społecznościowych, że jest już dojrzałą kobietą, a nie nastoletnią gwiazdką pop. W sieci pojawia się wiele odważnych zdjęć piosenkarki.

Roksana Węgiel pokazała za dużo? Prześwitujące mini na imprezie wzbudza emocje [ZDJĘCIA]

Boska Roxie, choć słynie głównie z życia prywatnego, musi też prowadzić swoją pokaźną i rozbudowaną karierę filmowo-modelingowo-muzyczną. Teraz pojawiła się na pokazie najnowszej kolekcji popularnej marki biżuterii.

Roksana Węgiel zdecydowała się na odważną kreację, która bez wątpienia przyciągnęła wzrok. Widzimy ją w kusej, czarnej, prześwitującej mini z falbankami. Ma też na sobie czarny żakiecik, srebrne sandałki na obcasie i jak przystało na uroczystość – iskrzącą się biżuterię. Coś wspaniałego!

Zdjęcia boskiej Roxie znajdziecie poniżej.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje