Małgonia odpowiada hejterom

Rozenek odważnie w tęczowym kostiumie: "Wolałabym mieć syna geja"

23.07.2019  08:01
Rozenek odważnie w tęczowym kostiumie: "Wolałabym mieć syna geja"
Rozenek odważnie w tęczowym kostiumie: "Wolałabym mieć syna geja" Fot: Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Małgorzata Rozenek na fali skandalicznych wydarzeń z Białegostoku, postanowiła wypowiedzieć się na temat tego, co sądzi o LGBT i jego przeciwnikach. Pod jej odważnym stwierdzeniem rozgorzała dyskusja, która sprowokowała gwiazdę do istotnych wyznań.

Małgorzata Rozenek pozując w tęczowym kostiumie na swoim Instagramie - pokusiła się o bardzo odważne wyznania. Celebrytka pokazała, że oprócz brylowania na ściankach obchodzi ją dobro ogółu. To się chwali!

Rozenek odważnie odpowiada hejterom

Tęczowi przyjaciele pozdrawiamy Was. Polska ma też mniej czarno-brunatny kolor. Potrafi być kolorowa, tęczowa a nawet różowa. Razem głośno powiemy nie! - napisała Małgorzata pod swoim zdjęciem w tęczowym kostiumie.

Oczywiście pod wpisem momentalnie rozgorzała dyskusja. Oprócz głosów uznania skierowanych w stronę Rozenek, pojawiły się również te pełne oburzenia i dezaprobaty. Niektórzy wprost mówili, że po tym co napisała, decydują się na zaprzestanie obserwacji jej instagramowego profilu. 

Jeden z komentujących wybitnie nie wytrzymał i pod postem Rozenek zamieścił następujący komentarz:

W takim razie życzę synów z odmienną orientacją (starałem się napisać jak najbardziej tolerancyjnie) - napisał.

Na to Rozenek zdecydowała się nie przebierać w słowach i odważnie wyznała, pokazując, że nie widziałaby w tym niczego złego.

Wolałabym syna geja niż homofoba. Lepiej by to o mnie świadczyło if you know what I mean - opowiedziała.

Cenimy, że ryzykując utratę obserwujących, a tym samym części zarobków, Małgorzata zdecydowała się stanąć po stronie zgodnej z jej przekonaniami. Widząc skalę agresji i nienawiści z Białegostoku trzeba przyznać, że w tym momencie to wyjątkowo ważne. 

Przeczytaj więcej
Komentarze