18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Radek zaciera ręce

Rozenek pokazała balony. Wszystko dla pierwszego miliona

08.08.2019  10:35
Rozenek pokazała balony. Wszystko dla pierwszego miliona
Rozenek pokazała balony. Wszystko dla pierwszego miliona Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Małgorzata Rozenek świętuje i dumnie prezentuje swoje złoto-srebrne balony. Wszystko przez jej wielkie, instagramowe osiągnięcie. 

Małgorzata Rozenek może dumnie nazywać się influencerką. Była Perfekcyjna Pani Domu dorobiła się pierwszego miliona obserwatorów na Instagramie. Ten wyjątkowy w dzisiejszych czasach moment uczciła sesją na tle złoto-srebrnych balonów. 

Małgorzata Rozenek prezentuje balony

Milion na Instagramie to naprawdę spore osiągnięcie. Z tej okazji Rozenek postanowiła zorganizować konkursy dla swoich obserwatorów, żeby zyskać jeszcze większe grono fanów, a przy okazji zintegrować się z tą sporą grupą. 

Jestem milionerką a mówią że pierwszy milion trzeba ukraść kochani bardzo, bardzo Wam dziękuje❤️❤️❤️ dziękuje, że jesteście, że mnie wspieracie, że krytykujecie, że dzielicie się ze mną swoimi historiami i swoim życiem. Tu wszyscy jesteśmy bliżej siebie, a ja Was wszystkich po prostu uwielbiam (pisownia oryginalna - przyp. red.) - pisała rozpromieniona Rozenek.

Oczywiście fani w komentarzach byli równie wylewni, co ich idolka.

Małgosiu i Ty ten milion ukradłaś... Ukradłaś milion naszych serc... - napisał jeden z jej fanów.

Jak milion dolarów - zauważa ktoś inny.

Podobno Radosław Majdan już zaciera ręce na podobny sukces.

Swoją drogą - imponujące balony. Naprawdę. 

Przeczytaj więcej
Komentarze