18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Trudne chwile

Rozenek w szpitalu! "Stan jest bardzo poważny"

27.05.2019  10:27
Rozenek w szpitalu! "Stan jest bardzo poważny"
Rozenek w szpitalu! "Stan jest bardzo poważny" Fot: Instagram/m_rozenek

Jacek Rozenek trafił do szpitala. Jak donoszą osoby z otoczenia znanego aktora: "Jego stan jest bardzo poważny". W trudnych chwilach byłego męża i ojca swoich dwóch synów wspiera Gosia Rozenek-Majdan.

W rodzinie Rozenków trwają dramatycznie ciężkie chwile. Jacek Rozenek - znany aktor i były mąż Małgorzaty Rozenek-Majdan - w ciężkim stanie trafił do szpitala. Jego najbliżsi nie komentują sytuacji, natomiast wiadomo, że Gosia robi, co może by go wesprzeć.

Małgorzata Rozenek-Majdan wspiera byłego męża

Jak się okazuje - Jacek w szpitalu przebywa od połowy maja. Do tej pory nikt z jego bliskich nie ujawniał, co się tak naprawdę dzieje. Menadżerka aktora potwierdza, że nie jest z nim najlepiej - odwołał wszystkie swoje występy, nagrania i szkolenia. Czeka go bowiem wielomiesięczna rehabilitacja. 

Nie wiadomo, co dokładnie stało się aktorowi - o tym wszyscy dalej milczą jak zaklęci. Małgorzata Rozenek-Majdan odwiedza go w szpitalu regularnie. Mimo wszystko, nie zaniedbała ona swojego obywatelskiego obowiązku o czym zdążyła poinformować na swoim Instagram.

Jednak pytana o całą sprawę z Jackiem Rozenkiem - prezenterka nie chcę niczego zdradzić.

Bardzo proszę o uszanowanie naszej obecnej sytuacji - mówiła pytana przez dziennikarzy.

Wiadomo, że ze zdrowiem Jacka Rozenka coś złego działo się już od dłuższego czasu. W kwietniu źle się poczuł przed wyjściem na scenę. Wtedy sprawę skomentował dyrektor Teatru Kamienica - Emilian Kamiński.

Było trochę nerwów, ale sytuacja jest już opanowana. Jacek może wrócić do pracy, 12 kwietnia zagra kolejny spektakl - komentował Kamiński.

Jackowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Czytaj także