18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Prawdziwa gwiazda!

Rozenek wyleci z DDT? ONA może ją zastąpić!

Wojciech Kozicki
02.12.2022  18:19
Rozenek wyleci z Dzień Dobry TVN? Zastąpi ją Młynarska?
Rozenek wyleci z Dzień Dobry TVN? Zastąpi ją Młynarska? Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Małgorzata Rozenek-Majdan w „Dzień Dobry TVN” nie pohasa już zbyt długo? Zbiera kolejne negatywne opinie, hejterzy dostali amoku. Okazuje się, że może ją zastąpić Agata Młynarska, którą widzowie uwielbiają od lat.

Telewizja śniadaniowa to ciężki i niewdzięczny kawałek chleba, na którym łatwo połamać sobie zęby. Małgorzata Rozenek-Majdan za styl prowadzenia „Dzień Dobry TVN” nieźle obrywa w komentarzach w internecie. Gwiazda Instagrama, znana z tego, że jest żoną Radosława Majdana, nie została ciepło przyjęta przez widzów śniadaniówki. Pojawiły się plotki, że TVN wymieni ją na Agatę Młynarską. Gwiazda i ikona telewizji postanowiła skomentować doniesienia.

Młynarska zamiast Rozenek w Dzień Dobry TVN?

Agata Młynarska enigmatycznie zapowiedziała, że wkrótce będzie miała niespodziankę dla widzów Dzień Dobry TVN. Czyżby szykowała się wielka zmiana w telewizji śniadaniowej?

Jest mi bardzo miło, że publiczność docenia mój profesjonalizm i chętnie by mnie widziała wśród gospodarzy porannego programu. Mam już za sobą takie doświadczenia. Przypomnę, że pierwszy odcinek "Pytania na śniadanie" prowadziłam wspólnie z Dorotą Wellman. Przygotowuję jeszcze dodatkową niespodziankę dla widzów porannego programu TVN. Sekunduję prowadzącym poranny program. To kawałek bardzo ciężkiej i odpowiedzialnej pracy - powiedziała Młynarska w rozmowie z portalem Plotek.

Agata Młynarska z pewnością doskonale sprawdziłaby się jako prowadząca „Dzień Dobry TVN”. Ma ogromne doświadczenie w telewizji. Prowadziła m.in. programy "Animals", "Świat się kręci" oraz "Pytanie na śniadanie". To także znakomita konferansjerka (Sopot TOPtrendy Festiwal, 52. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu, Sylwestrowa moc przebojów), aktorka i dziennikarka z wykształceniem polonistycznym. Była również producentem kreatywnym i scenarzystką Światowych rekordów Guinnessa, polskiej wersji programu Lo show dei record. Równolegle do pracy w Polsacie, w marcu 2011 założyła portal internetowy OnaOnaOna.com.

Źródło: Radio ZET

Czytaj także