skandaliczne zachowanie Maćka

„Roz***ię mu łeb jak wyjdę z programu”

01.04.2019  21:28
Maciek odpadł z programu
Maciek odpadł z programu Fot: Youtube/ TVNpl

Wiemy dlaczego Maciek został wyrzucony z „Big Brothera”. Te słowa nigdy nie powinny paść.

Dom wielkiego brata dosłownie zatrząsł się w posadach. Po ostatnich informacjach o tym, że program karnie opuścił Maciek, poznaliśmy uzasadnienie takiej decyzji. O mały włos a doszłoby do wielkiej awantury.

Nerwowo po nominacjach

Napięcie między uczestnikami "Big Brothera" wręcz eksplodowało. Od początku programu wiadomo było, że Maciek i Łukasz nie darzą się sympatią, jednak dopiero po odpadnięciu Tomka zobaczyliśmy jak duże emocje temu towarzyszą. Maciek nie ukrywał, że jest mocno niezadowolony z faktu, że to Tomek odpadł z programu, a nie nominowany razem z nim Łukasz. Dawał temu wyraz przez cały odcinek, aż do momentu ogłoszenia kolejnych nominacji.

„Ro***bię mu łeb”

Okazało się bowiem, że Maciek otrzymał aż 5 nominacji i obok Karoliny jest wytypowany do odpadnięcia z programu. Jego los miał być oddany w ręce widzów i internautów. Tymczasem sprawa nominacji tak bardzo go poruszyła, że zaczął obrażać innych mieszkańców willi.

- Nie będę pił z osobami, które mnie nie szanują – powiedział w odpowiedzi na alkohol, który pojawił się tego wieczoru. Zamiast bawić się wspólnie z innymi, Maciek z Karoliną rozmawiali na tarasie. W pewnym momencie dialog skoncentrował się na jednym z uczestników – Łukaszu, a niechęć Maćka eskalowała do gigantycznych rozmiarów. Nie wytrzymał i wykrzyczał z siebie szereg gróźb pod adresem swojego kolegi z programu.

Agresywna postawa Maćka

Doszło nawet do tego, że Wielki Brat zaprosiła go do pokoju zwierzeń, by go uspokoić i pouczyć, że takie zachowanie jest niedopuszczalne w programie. Maciek dostał wtedy pierwsze ostrzeżenie.

Nie chce mi się z Tobą gadać – odparł tylko i wyszedł samowolnie z pokoju zwierzeń

Oberwało się również innym uczestnikom reality show. Wśród nich znalazł się Igor, którego Maciek także podejrzewał o nominacje.

Myślałem, że masz więcej jaj jako wojownik – prowokował Igora

Wyrzucony z programu

Następnego dnia wszyscy uczestnicy programu mogli obejrzeć nagranie z zachowaniem Maćka. W tym samym czasie Wielki Brat poinformowała go o tym, że z powodu złamania regulaminu i dopuszczenia się gróźb opuszcza on karnie dom.

Będzie kolejny uczestnik?

Po burzy, jaka przeszła przez wnętrza willi wielkiego brata, produkcja potwierdziła, że w show pojawi się nowy uczestnik. Kim on będzie? Tego jeszcze nie wiadomo. Z powodu wyeliminowania kolejnego uczestnika, który był również nominowany, tutaj także zaszły zmiany. W związku z tym na ten tydzień nominowani zostali Karolina, Justyna i Łukasz.

Przeczytaj więcej
Komentarze