Coś się kończy

Rozwód najsłynniejszej pary disco polo. Co dalej z ich muzyką?

25.06.2019  13:51
Rozwód najsłynniejszej pary disco polo. Co dalej z ich muzyką?
Rozwód najsłynniejszej pary disco polo. Co dalej z ich muzyką? Fot: Facebook/@Piękni i Młodzi

Są niekwestionowanymi królami muzyki disco polo. Wygląda na to, że powodzenie w życiu zawodowym nie idzie w parze ze szczęściem w życiu prywatnym. Jedna z najsłynniejszych estradowych par właśnie się rozwodzi.

Piękni i Młodzi szturmem podbili serca fanów muzyki disco polo. Charyzmatyczna wokalistka Madzia wraz z zespołem są już stałym elementem polskich imprez i wesel. Niestety, sukces w życiu zawodowym nie jest powiązany z sukcesem w miłości.

Magda i Dawid nie tylko grali razem w zespole, ale również byli małżeństwem. Mają małą córeczkę i wydawać by się mogło, że są szczęśliwą rodziną. Okazuje się jednak, że robili dobrą minę do złej gry, a w ich życiu uczuciowym od dłuższego czasu nie układało się najlepiej. 

Narożni się rozwodzą

Małżeństwo Narożnych trwało 7 lat. Swoich fanów o tym, że zdecydowali się na rozwód, poinformowali w obszernym wpisie na Facebooku.

Jak zapewniają - chcą pozostać ze sobą w jak najlepszych stosunkach głównie ze względu na dobro ich dziecka oraz przyszłość zespołu. Teoretycznie wciąż zamierzają razem grać - praktycznie zwykle parom po rozwodzie nie udaje się dalej tak dobrze ze sobą współpracować.

Fani Pięknych i Młodych byli w absolutnym szoku. Nic nie wskazywało na to, aby tak miał się ten związek zakończyć, chociaż niektórzy przeczuwali podskórnie, że coś jest nie tak.

Przeczuwałam że coś nie tak, po story na Instagramie brakowało zawsze Dawida. Ale po mimo co się wydarzyło wszystkiego najlepszego dla was obojgu (pisownia oryginalna - przyp. red.) - zauważył czujny fan.

Jestem w szoku! Ale rozumiem, życzę Wam szczęścia i oby przyjacielskie relacje - napisał ktoś komentujący.

Życzymy szczęścia i trzymamy kciuki, by zespół naprawdę się nie rozpadł. 

Przeczytaj więcej
Komentarze