18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Anja Rubik i Człowiek Warga uczą o masturbacji. "Nie dotykaj, bo ci siusiak uschnie" [WIDEO]

Redakcja
17.01.2019  13:43
Anja Rubik, Człowiek Warga i Natalia Trybus (Pink Candy) - seksualna edukacja i masturbacja w ramach sexedPL. Ma to być odniesienie do "Sex Education" Netflixa.
Anja Rubik, Człowiek Warga i Natalia Trybus (Pink Candy) - seksualna edukacja i masturbacja w ramach sexedPL. Ma to być odniesienie do "Sex Education" Netflixa. Fot: Youtube.com/sexedpl

Modelka Anja Rubik ruszyła z projektem Sexde.pl. Jej celem jest edukacja seksualna w Polsce. W kontrowersyjnym wideo poruszyła temat masturbacji. Jako eksperci zostali zaproszeni Człowiek Warga (Maciej Dąbrowski) Natalia Trybus (kanał Pink Candy).

Internetowy program sexedPL ROOM może się niektórym wydać kontrowersyjny. Ma to być odniesienie do tematów z serialu Netflixa „Sex education”.
ZOBACZ TEŻ: Rubik wydała podręcznik do edukacji seksualnej

Zalety masturbacji i nie tylko

Pierwszy odcinek niektórych może szokować. Jego temat to masturbacja. Rubik wytłumaczyła, że onanizm pomaga poznać swoje ciało, łagodzi stres i pozwala szybciej zasnąć. Pojawiły się też dużo bardziej kontrowersyjne kwestie.

ZOBACZ TEŻ: Dzień masturbacji w Polsce

Pierwsza masturbacja

Pamiętam pierwszy raz, kiedy się masturbowałem z gazetą „Detektyw”. Miałem sześć lat. Tylna okładka, z tyłu były gołe baby. Myślałem, że muszę do szpitala. Przeraziłem się. Kur*wa, boli mnie penis, nic z niego nie leci. Jak miałem 11 zaczęło kapać z kurka.– opowiedział o pierwszej masturbacji Człowiek Warga.

Natalia Trybus uważa, że zachowanie Dąbrowskiego było naturalne, nie miało podtekstu seksualnego, a bardziej chodziło o ciekawość. Jej zdaniem najgorsze co można zrobić, to powiedzieć dziecku „nie dotykaj, bo ci siusiak uschnie” lub „nie dotykaj, bo coś stamtąd wyjdzie”. Wtedy zostanie trauma.

Anja Rubik wyznała, ze jej pierwsze historie związane z masturbacją zaczęły się gdy miała 7-8 lat. Bawiła się misiem, ocierała się o niego.

ZOBACZ TEŻ: Masturbacja zabija w Niemczech

Trybus dodała, że w pewnym wieku młodzi chłopcy masturbują się wspólnie. Uznaje to za naturalny element dorastania bez podtekstu seksualnego. Zaapelowała do rodziców, by nie krzyczeli na dzieci, gdy przyłapią je na masturbacji. Powinni wyjść z pokoju i potem podjąć rozmowę.

Jej zdaniem Kościół stwarza problemy, nazywając masturbację złem. Uważa, że duchowni nie chcą, by ludzie odczuwali przyjemności, a uprawiania seksu powinno służyć jedynie prokreacji. Warga sugeruje, by eliminować myślenie religijne.

Masturbacja uwalnia w tobie kreatywność. Ile razy można w ten sam sposób jechać? To się staje rutynowo nudne, więc zaczynasz sobie urozmaicać. Tu nie chodzi o gradację, by dopier*alać sobie więcej, aż usiądziesz na słoiku – wyjaśnił Dąbrowski i sugeruje mężczyznom masturbację przed pierwszą randką.

Komentarze pod filmem zostały wyłączone. W opisie zapowiedziano już kolejne odcinki. Będą poruszone takie tematy jak seks oralny, pornografia i seksting.

ZOBACZ TEŻ: Anja Rubik nago

Anja Rubik, Człowiek Warga i Pink Candy - masturbacja i edukacja seksualna:

Przeczytaj więcej
Komentarze