Oj Anja, Anja

Rubik o pierwszych doświadczeniach seksualnych. "Zaczęłam w wieku 7-8 lat"

12.06.2019  16:20
Rubik o pierwszych doświadczeniach seksualnych. "Zaczęłam w wieku 7-8 lat"
Rubik o pierwszych doświadczeniach seksualnych. "Zaczęłam w wieku 7-8 lat" Fot: SplashNews.com/East News

Anja Rubik w The Times Magazine wspominała swoje pierwsze doświadczenia seksualne. Szokować może wiek, który podała jako rozpoczęcie przeżyć tego rodzaju. 

Anja Rubik jest w Polsce orędownikiem edukacji seksualnej. Jej książka "Sexedpl" szybko stała się bestsellerem i podbiła serca rodaków. Supermodelka postanowiła się więc jeszcze mocniej zaangażować w tematy związane z ludzką seksualnością.

Anja Rubik o swoich pierwszych doświadczeniach

Udzieliła m.in. wywiadu w The Times Magazine, w którym odniosła się do własnych doświadczeń. Z pewnością wiele osób będzie zaskoczonych tym, co Anja zdradziła. 

Kiedy myślę o własnych doświadczeniach, zaczęłam w wieku 7-8 lat. Bawiłam się swoim misiem. Z tego okresu nie pamiętam niczego innego, tylko tego misia - przyznała. 

No cóż - wiek 7-8 lat może wydawać się bardzo wczesnym na pierwsze doświadczenia seksualne. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że modelka wspomina o misiu. Najpewniej chodzi jej po prostu o pierwsze momenty, w których zaczynała odkrywać siebie i swoje ciało.

W Polsce nie ma edukacji seksualnej, ale przedmiot nazywany "przygotowaniem do życia w rodzinie". Oficjalny podręcznik ma 180 stron, ale słowo seks pojawia się w nim tylko dwa razy i to w negatywnym kontekście - mówiła dalej, krytykując stan polskiej edukacji seksualnej.

Zdecydowanie, fakty są takie, że nie słyszymy zbytnio od innych gwiazd o ich rozwoju seksualnym. To prawdopodobnie sprawiło, że książka Anji Rubik wywołała takie poruszenie i stała się tak bardzo popularna. 

Przeczytaj więcej
Komentarze