18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

92-letni miliarder mówi "nie"

Rupert Murdoch zerwał zaręczyny. Powód ujawniony

Wojciech Kozicki
05.04.2023  21:00
Rupert Murdoch zerwał zaręczyny z Ann Smith. Powód ujawniony
Rupert Murdoch zerwał zaręczyny z Ann Smith. Powód ujawniony Fot: Shutterstock/Joe Seer

Rupert Murdoch i Ann Lesley Smith rozstali się. Koniec związku. Kontrowersyjny 92-letni miliarder zerwał zaręczyny z ukochaną, chociaż była "ostatnią szansą na miłość". Jaki był powód zerwania?

Rupert Murdoch i Ann Lesley Smith już nie są razem. 92-miliarder zerwał z prawie 30 lat młodszą higienistką stomatologiczną. A jeszcze niedawno sędziwy bogacz zapowiadał swój piąty ślub. Na łamach „New York Post” wyznał, że to była jego ostatnia szansa na miłość.

Rupert Murdoch. Miłość, majątek i Sukcesja

Przypominamy, że niedawno Rupert Murdoch rozwiódł się z czwartą żoną. Gdy tylko aktorka i modelka Jerry Hall oficjalnie się z nim rozstała, Smith od razu dostała od miliardera pierścionek zaręczynowy z diamentem. Jeszcze w wakacje Murdoch i Smith mówili o ślubie, aż tu nagle…

Nieoficjalnie wiadomo, że para rozstała się dwa tygodnie po zaręczynach. Podobno powodem rozstania jest „kwestia wiary”. W przeciwieństwie do Murdocha, Smith jest głęboko wierząca. Prowadziła konserwatywny program radiowy.

Jak podaje "New York Post", para poznała się w zeszłym roku w winnicy Murdocha w Bel Air w Kalifornii. Smith i jej zmarły mąż podobno również posiadali winnicę – przypomina Business Insider.

Rupert Murdoch jest potentatem medialnym do którego należą Fox News, The Wall Street Journal i New York Post. Bloomberg Billionaires Index szacuje jego majątek na 8 miliardów dolarów. To on był pierwowzorem Logana Roya, miliardera-tyrana z serialu „Sukcesja”. 

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje