18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wojna gwiazd trwa

Rusin ostro do Klepackiej. "Liczy Pani na medal od prezydenta?"

26.05.2019  23:34
Zofia Klepacka i Kinga Rusin kłóca się na ulicy i w sieci
Zofia Klepacka i Kinga Rusin kłóca się na ulicy i w sieci Fot: Zofia Klepacka/Facebook

Zofia Klepacka i Kinga Rusin pokłóciły się na ulicy. Windsurferka opublikowała nagranie, twierdząc, ze została zaatakowana. Prezenterka TVN odpowiada: "powtórzę, wstyd!".

Kinga Rusin w drodze na wybory spotkała na ulicy Zofię Klepacką. Nie wytrzymała i rzuciła w jej stronę krótki komentarz "powinna się pani wstydzić".

Klepacka zniewagi nie zniosła i z włączoną kamerą w telefonie, udała się kłócić z dziennikarką. Nagranie rzekomego ataku opublikowała na swoim Facebooku.

Rusin odpowiada Klepackiej na Instagramie

Film na Facebooku został zablokowany, więc pani Zofia wrzuciła go tam ponownie. Tymczasem Kinga Rusin - znana między innymi z tego, że nie odpuszcza - postanowiła sportsmence odpowiedzieć. Oczywiście publicznie, na Instagramie. I oczywiście podtrzymała swoje zdanie.

Wchodząc do lokalu wyborczego minęłyśmy reprezentantkę Polski w windsurfingu, która ostatnio bardziej niż z wyczynów sportowych słynie z homofobicznych, agresywnych wypowiedzi - napisała. - Wstyd mi, że osoba która reprezentuje nasz kraj kojarzy się na świecie z pogardą i nienawiścią dla ludzi, którzy myślą i czują inaczej niż ona. Wśród sportowców są też osoby homoseksualne osiągające nieprawdopodobne sukcesy. Czy Klepacka nie podaje im ręki? A może oni jej...? Wstyd pani Zofio - powiedziałam to mijając Panią i powtórzę to tutaj raz jeszcze.

Rusin dla Klepackiej nie miała litości. Oskarżyła ją wręcz o przymilanie się władzy i ironicznie podpytała, czy przypadkiem nie liczy na kolejny medal.

Ciekawy sposób na fejm w prawicowych mediach. Może liczy Pani na medal, tym razem od prezydenta: „medal za ofiarność i odwagę”, w uzasadnieniu: ryzykując życiem odważyła się nakręcić Rusin - napisała dziennikarka.

Internet bezlitosny dla Klepackiej

Niestety dla pani Zofii, pod jej postem na Facebooku też sypią się krytyczne komentarze.

Pani Zofio, jestem porażona Pani prymitywizmem - pisze jedna z internautek.

Wstyd mi, że ktoś taki jak Zofia Klepacka reprezentuje Polskę. Pani Rusin za to pokazała klasę - mówi ktoś inny.

Głęboko wierzę i trzymam kciuki, żebyś Zofio poniosła wszelakie konsekwencje prawne związane z Twoim dzisiejszym zachowaniem. I bardzo mi przykro ale w tej sytuacji jesteś "tylko medalistką olimpijską". Nikim więcej. - czytamy kolejny komentarz.

A podobnych opinii jest dużo, dużo więcej.