18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Informacje o drugiej edycji

Ruszyły castingi do Big Brothera. Znamy pierwszą uczestniczkę

25.06.2019  20:23
Big Brother powróci, ruszyły castingi - pierwsza osoba jest już wybrana
Big Brother powróci, ruszyły castingi - pierwsza osoba jest już wybrana Fot: Big Brother TVN7

„Big Brother” się skończył, wielki finał zwyciężyła Magda Wójcik, ale nie mamy dobrych wiadomości... ze względu na sporą oglądalność Zarząd TVN Discovery Polska wydał wyrok – będzie druga edycja programu. Ruszyły już castingi i okazuje się, że chętnych do sprzedaniaswojej prywatności nie brakuje.

„Big Brother” już jesienią wróci do telewizji i internetu. Telewizyjna Siódemka wraz z Endemol Shine Polska nie będą mieć problemu ze znalezieniem nowych uczestników. Jak podają „Wirtualne Media”, na castingi zgłosiło się już prawie 10 tys. osób.

Popularność programu zrobiła swoje. Przy poprzedniej edycji w analogicznym okresie przesłano jedynie 5 tys. zgłoszeń. W sumie producenci dostali ich 15 tys.

Jedno miejsce jest już zajęte, a pierwsza uczestniczka drugiej edycji została wybrana tuż przed końcem pierwszej. Przed finałem do domu Wielkiego Brata trafiła Karolina Włodarska.

Nie ma co dziwić, że TVN Discovery Polska chce kontynuować program. „Big Brother” pozwolił zarobić na reklamach 62,13 mln złotych netto.

Myślisz, że masz szansę stać się następną telewizyjną supergwiazdą?Czy masz osobowość, którą chcesz pokazać światu i jesteś gotowy zawalczyć o nagrodę, która odmieni Twoje życie? Jeśli tak, to Twoja wyjątkowa szansa: niezależnie od wieku, posiadanych talentów i poglądów… Big Brother czeka na Ciebie. Bo cokolwiek robisz w życiu, chcemy Cię poznać! – zachęca produkcja programu.

Czytaj także
Przeczytaj więcej