18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Czwarta żona jak pierwsza

Rutkowski bierze ślub za milion. Znamy szczegóły imprezy

Wojciech Kozicki
12.08.2019  21:47
Rutkowski i Plich biorą ślub. Wesele będzie na bogato
Rutkowski i Plich biorą ślub. Wesele będzie na bogato Fot: Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Krzysztof Rutkowski (kiedyś detektyw i niespełniony łowca pytona znad Wisły) i Maja Plich w końcu powiedzą sobie sakramentalne „tak”. Termin ślubu jest już znany, a po ceremonii odbędzie się wesele jak z bajki. Uczuciowe życie Rutkowskiego nie jest proste jak jego fryzura, więc czy czwarta żona będzie jego ostatnią?

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich termin ślubu i wesela wybrali już 2 lata temu. Chociaż Rutkowski zdążył już dobrać się do Wodzianki, to związek przetrwał i 17 sierpnia „detektyw” po raz kolejny obieca kobiecie, że nie opuści jej aż do śmierci.

Zobacz także
Maja będzie moją czwartą żoną, ale czuję się, jakbym się żenił pierwszy raz, ponieważ przez 15 lat nie miałem takich pomysłów – powiedział Rutkowski. („Super Express”)

Ślub i wesele Rutkowskiego

„Super Express” ujawnił, że wesele odbędzie się w pałacu w podwarszawskim Rozalinie, gdzie kręcono „Projekt Lady”. Zostało zaproszonych aż 200 gości, którzy będą mogli zjeść m.in. foie gras z gęsich wątróbek, kruszonką migdałową i kremem koniakowym.

Suknie ślubne i garnitury

Rutkowski zawsze działa z rozmachem, więc jego ukochana będzie miała aż 4 suknie ślubne. Zdradziła, że jedna z nich jest wyszywana perłami. Wszystkie kosztowały w sumie aż 80 tys. złotych. Rutkowski zaprezentuje się w 3 smokingach i  garniturze z Mediolanu.

Cała impreza ma kosztować aż milion złotych!

Przypominamy, że swojej obecnej ukochanej Rutkowski oświadczył się w 2017 roku w programie „Skandaliści” poświęconym śledztwie w sprawie śmierci Magdaleny Żuk w Egipcie. W 2018 roku zapowiadał, że jego ślub ma być jak w Wielkiej Brytanii, gdzie książę Harry wziął za żonę Meghan Markle.

Zobacz także

logo Tu się dzieje