18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

O włos od "Tańca z gwiazdami"?

Pierwszy taniec Rutkowskiego! "Wesele do kwadratu"

19.08.2019  08:01
Rutkowski i Plich - układ taneczny prosty jak fryzura pana młodego
Rutkowski i Plich - układ taneczny prosty jak fryzura pana młodego Fot: YoiuTube

Krzysztof Rutkowski nie odszukał pytona znad Wisły, nie wytropił czeskiej pumy, ale za to znalazł miłość życia. W sobotę wziął ślub z Mają Plich, a następnie odbyło się wesele jak z bajki. Do sieci trafiło już wideo, na którym można zobaczyć ich pierwszy taniec. Układ taneczny był prosty jak fryzura pana młodego...

Pałac Rozalin i wesele za milion złotych, kreacje za kilkadziesiąt tysięcy złotych, wykwintne menu weselne za fortunę – tak bawili się w sobotę 17 sierpnia Krzysztof Rutkowski i Maja Plich. Na teren pałacu nie można było wejść, bo chronili go ludzie w kominiarkach z długą bronią. Internauci zwrócili uwagę, że były to atrapy karabinów strzelające gumowymi kulkami, ale to wystarczyło, by panu młodemu włos z głowy nie spadł.

Czy najlepsza piosenka na pierwszy taniec to „Because you loved me” Celine Dion? Nie da się ukryć, zrobiło się romantycznie, gdy „młoda” para stawiała kroki na parkiecie. Nie zabrakło namiętnych pocałunków i saksofonisty przygrywającego do piosenki puszczonej z odtwarzacza. Jak podaje "Super Express", Rutkowski później także zaśpiewał, ale to nagranie jeszcze (na szczęście?) nie ujrzało światła dziennego.

Rutkowski był dość statyczny i nie zobaczyliśmy efektownych figur tanecznych. Czyżby bał się, że popsuje mu się fryzura?

Krzysztof Rutkowski zapewniał, że nikt postronny na wesele nie wejdzie, wszystko będzie tajne i tylko dla najbliższych, a jednak na imprezie nie zabrakło portali plotkarskich. Znając Rutkowskiego, czekamy już na relację z nocy poślubnej...

Wesele do kwadratu – skomentował Adrian pod filmem na YouTube.
Muzyka mu w tym tańcu w ogóle nie przeszkadza – zauważyła Marita.
Zobacz także

Rutkowski i Plich - pierwszy taniec na weselu:

logo Tu się dzieje