18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

To już światowa gwiazda

Rutowicz ma nowe życie. Kariera i miliony dolarów

14.05.2019  20:08
Jolanta Rutowicz już nie wspomina "Big Brothera" - zaczęła nowe życie
Jolanta Rutowicz już nie wspomina "Big Brothera" - zaczęła nowe życie Fot: Bartosz KRUPA/East News

Jola Rutowicz, która niegdyś szokowała w programie „Big Brother”, żyje i ma się bardzo dobrze. Okazuje się, że wyjechała z Polski i prowadzi rajskie życie. Gwiazda reality show ma zajęcie, na którym zarabia ogromne pieniądze.

Jola Rutowicz ma już 34-lata i nie w głowie jej polski show-biznes. Jak informuje pomponik.pl, mieszka obecnie w Stanach Zjednoczonych w Miami u boku tajemniczego mężczyzny w luksusowej willi. Okazuje się, że robi karierę w USA.

Rutowicz została modelką i współpracuje ze znanymi fotografami. Jej zdjęcia ukazują się nawet w popularnych czasopisma modowych. Informator zdradził portalowi plotkarskiemu, że Amerykanie pokochali Jolantę za „piękne ciało i zadziorny charakter”. Celebrytka działa pod pseudonimem i próbuje odciąć się od „Big Brothera”.

Jak podaje pudelek.pl, Rutowicz wiedzie rajskie życie. Pływa na luksusowych jachtach, uprawia surfing i chodzi na imprezy. Niedawno dostała też w prezencie luksusowy samochód za prawie 2 miliony złotych - Rolls-Royce Wraith.

Zobacz także
Przeczytaj więcej
Komentarze